Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő kinyomni a nyàri...

Mennyi idő kinyomni a nyàri ablakmosót a tartályból?

Figyelt kérdés
2 hónapja kb teljesen feltöltöttem nyàri szélvédőmosóval a tartàlyt. de azóta szinte àll az autó mert szerelni kell, de reggel muszáj voltam menni vele. és reggel amikor mostam le az ablakot, kicsit kásás volt az ablakmosó az elején, és akkor jutott eszembe hogy basszus a nyári van benne. gondolom teljesen ki kéne űrîteni, és télivel feltölteni. ilyenkor hogy szokták ezt? addig kell nyomni míg ki nem fogy? nem fagy bele a tartályba?
2023. okt. 14. 15:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kinyomni belőle. Használd folyamatában aztán töltöd rá a télit utána úgysem fog belefagyni. Szerintem felesleges pocsékolás a semmire elhasználni a nyárit.
2023. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiüríteni, maxig feltöltöd télivel és majd ha jönnek a fagyok, akkor megint. Felesleges azért elpazarolni szerintem.
2023. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

én kb ugy december elején szoktam téli szélvédőmosóra átállni, addig nem szoktak itt Pesten fagyok lenni, a hajnali -1-2 fok meg nem igénylia drága téli szélvédőmosó folyadékot.


Tölts rá egy kis télit azt akkor bírja majd vagy -5 fokig legalább, aztán majd töltögeted ha fogyogat meg ha jönne esetleg az igazi hideg tél

2023. okt. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerinted 15-20 fokban már téli mosó kell?

Még jó darabig nem kell a télire rágörcsölni.

2023. okt. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
AZ nem lehet hogy most kásás legyen!!!
2023. okt. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!