Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Új Volkswagen polo GTI 210 Le...

Új Volkswagen polo GTI 210 Le mi a véleményetek róla? Vagy inkább egy használt Golf 7 GTI?

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
2%
Minek abba akkora LE??
2023. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem inkabb egy 20-40.000 km koruli 7es gti. Belsore ugyan az, bejaratassal mar nem kell szopnod, mar a gyartasi hibaknak kikellett jonniuk. Meg ugye nem kell varnod az autora.
2023. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is használtan Golf GTI-re szavaznék. Karakterre nagyon hasonlóak, de a Golf egy használhatóbb méretű kompakt autó.
2023. okt. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koaxk Ábel ***** válasza:
100%

Ez egy nagyon érdekes kérdés, csak, hogy értsd a válaszom nekem egy Audi S1-em van ami tulajdonképpen egy VW Golf GTI fölé pozíciónált, de VW Polo alapokra épített sport autó!


Ha azt a részét nézed, hogy méretben mi a jó választás egyértelműen a Golf az ésszerűbb választás, kivéve ha kisautó fanatikus vagy!

Teljesítményben házon belül a Golf és a Polo nem egy liga, így teljesítményben a Golf fog többet adni neked, bár általában ezek viszonylag elhanyagolható számok, de mindenképpen a Golf lesz az erősebb autó!


Ha azt nézed melyik autó lesz különlegesebb egyértelműen a Polo GTI, iszonyat limitált a darabszám még a régebbi szériákból is. A Golf GTI-ből képletesen rogyásig van a piac, sőt pl 5-ös Golf-ból pl az R32 ami igazán hú bazdmeg kategória!


Még ha egy VW Polo 9n3 GTI Cup Edition-t találsz az maga az atyaúristen fanatikus körökben.


Ettől is függ, hogy mi a célod.


Én pl azért vettem anno Audi S1-et ami bár papíron kb egy korabeli Golf GTI vagy Skoda Octavia RS teljesítménye, de ritka mint a fehér holló, plusz, amit az Audi megad a S és RS modellekben azaz a Quattro hajtás (amit a VW csak az R modellekben kaphat meg, a Skoda meg talán dízelen kívül semmiben), az kb papíron még 1 másodperces gyorsuláskülönbséget is jelent 100-on a VW és Skoda-hoz képest azonos teljesítmény mellett!


Szóval ha szereted azt, hogy van egy relatíve ritka autód, akkor a Polo GTI, ha ez nem szempont akkor a VW Golf GTI, bár abból is van annyi limitált kiadás.... bár ezt már tényleg csak igazán típusfanatikusok fogják látni!

2023. okt. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!