Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Találok-e valahol checklistát,...

Találok-e valahol checklistát, használt autó vásárláshoz, mit kell átnézni?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Total cár

Itt próbáld meg.

9 éve vettem kocsit akkor onnan töltöttem le

2023. okt. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Koaxk Ábel ***** válasza:

Ezt a használtautó vásárlás dolgot én így építeném fel szintenként:


1. Laikus vesz valamit ami tetszik neki


2. Laikus, de van valami konkrétabb elképzelése


3. Laikus, de van elképzelése és utána is képes nézni, mik a buktatók


4. Laikus, netes dolgokból nagyjából ismeri a tipust, ez alapján konzultál hozzáértőkkel


5. Laikus, nagyjából ismeri a kiszemelt autót, hív szakembert, vagy elviszi műhelybe a kocsit átnézetni


6. Laikus és attól függetlenül, hogy mindent megtett még így is beszopja, vagy megüti a főnyereményt!


Most ezt szarkazmusnak szántam, de tényleg így van, nincs erre kódex, ha lenne, nem lehetne xar autót eladni. Nagyjából azokat tudod megtenni amiket írtam, hogy ne legyél totál balek!


Ha érdekel egy kocsi és nem vagy műszaki analfabéta, elkezdesz az adott autóról infót gyűjteni, aztán meg az adott motorról, azon túl meg kb... pfff kb orákulom kell.. és szakember, hogy mennyire rohadt, meg mennyire gyilkolták a motort, megtörték e? stb...

2023. okt. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!