Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem működik a kocsin amit...

Nem működik a kocsin amit használok rendesen a jobb index, a bajuszkapcsoló hol indexel, hol nem. Akkor is max kettőt villog és többször kapcsolgatni kell. Nagyon veszélyes így vezetni? Sajnos nincs más autó most.

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 09:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ha ez egy BMW akkor ez gyari.
2023. okt. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Peugeot.
2023. okt. 20. 09:18
 3/12 anonim ***** válasza:

Pözsó hiba, kompletten cserélni kell a kapcsolót.

Lehet, a bontott is ugyanolyan lesz. :(

Lehet így vezetni, de akkor többször húzd fel, hogy látsszon az index.

Bár nem túl komfortos. :)

2023. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Morzsi007 ***** válasza:
Nekünk 206-ban volt ilyen gondom. A komplett kapcsolót kell cserélni.
2023. okt. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Berlingóban ugyanez volt nekem. Én inkább megszoktam, mert a bajuszkapcsoló nagyon drága volt.
2023. okt. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De biztonságos így vezetni? Nagyon félek. Főleg mert gyakran megyek autópályán és ahol járok az utak tele vannak kis manőverezős szakaszokkal. Pl hirtelen jobbra le kis ív ilyenek. A mogottem halado nem ertené miért fékezek vissza. Stb.
2023. okt. 20. 09:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Bajuszkapcsoló hiba. Sajnos jellemző Peugeot betegség, meg hát francia autók zöme nem a jó elektronikájáról híres.

Ha bontottat veszel bele akkor megvan rá az esély hogy az sem lesz jó, vagy x idő után bedöglik és ott leszel ahol most. Ha újat veszel mondjuk utángyártottat, és nem az olcsóbbak közül akkor azzal jó ideig elleszel. De én azért meggondolnám hogy meddig tervezel így az autóval mert ha 1-2 éven belül eladnád akkor vegyél bele olcsó vackot, vagy bontottat, akár bontóból is kifoghatsz egy jobb fajta utángyártottat de erre nem vennék mérget.

2023. okt. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Morzsi007 ***** válasza:
Kb 10 éve vettem bele, azóta működik. Nálam még olyat is csinált, hogy középállásban is villogott, nem állt meg miután vissza ugrott, ezért is vettem kapcsolót.
2023. okt. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

De engem nem az erdekel, hogy hogy lehet megjavitani meg milyen szar olyan szar.

Hanem vezetes es biztonsag szempontjabol mennyire gáz h nem tudok jelezni. Kell ettol paraznom vagy túlaggódom? A féklámpa úgyis jelez manőver előtt meg 80% ban úgyis van fék. Balról meg nem előznek. Ki mit mond??

2023. okt. 20. 11:35
 10/12 Morzsi007 ***** válasza:

10-15E Ft-ot nem vagy képes kiadni. Ha majd valaki ütközik veled, mert nem működött balra kanyarodásnál az index, akkor nézel. Miért honnan előznek, jobbról. ?

De teljesen túlaggódod. Hagyd a f@szba. Érthetetlen hülye vagy.

2023. okt. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!