Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy is van ez ? Ablaksötétítés.

Hogy is van ez ? Ablaksötétítés.

Figyelt kérdés

Utánanéztem! Mielött beírnád hogy nézzek utána. Megtettem.


Hátso azaz b oszloptol lehet tetszes szerinti szinnel szazalekkal stb. Mubizonylat es szamla. Bemutatasaval lehet.

Viszont.

Ami a kerdesem.

A szélvédőre és az első ablakokra azt írja meg kell hagyni a 40%fény áteresztést .

Ez valojaban mit is jelent

?

Helyzet. B oszloptol hatra. Hatso ablakok hatso szelvedo. Fekete legerosebb. Amin nem latni be. Az kb 1% vagy 5. Nem tudom. Az eddig oke.



Elsö ablakokra hany % sotetites mehet? 25? Szelvedore ?


KONKRÉTAN:

Az elso ablakokra es a szelvedore (nyilvan ezzel foglalkozo helyen stb plusz tudom emiatt köhém vagy valami hasonlo vizsgara kell vinni) hany Szazalekos folia teheto? Koszonom


És még annyi. Hogy több olyan kocsit látok aminek elso ablakai is sotetitettek. Igy is merult fel bennem a kerdes. ÉS. A szelvedo pedig olyan mintha tükrözödne.. gondolom arra is van valami folia.


2023. okt. 21. 11:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocs hogy kicsit hosszura sikerult remelem ertitek mirol van szo
2023. okt. 21. 11:47
 2/9 anonim ***** válasza:

Szélvédőre és első ablakra nagyjából semmit ez a gyári "zöldítés" ami engedélyezett.

Amit látsz elöl lefóliázva abba nincs műbizonylat matrica, csak a hátsó ablakba. A fóliás se válalja.

2023. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hogy azt ő csinálta😉
2023. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Ha utánanéztél volna, akkot tudnád a válaszokat.

[link]

97. §.

És amikor egy autóban nem látod a gyökeret, annyira sötét az oldalablak, az szabálytalan (és veszélyes is, de hát a baromja odáig sosem fog agyilag eljutni)

2023. okt. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4. Szia! Milyen gyökeret kéne látni? Nem értem bocsi.

Jaa😂🥱🥱 a vezetöre gondolsz.

Megtudnád indokolni miért veszelyes? Más szomszédos országokban legális. Ott nem tartják veszélyesnek.


Szóval!! Akkor mi a szabályos? Első vezető melletti es anyos ules melletti ablakra vonatkozoan? Koszi

2023. okt. 21. 13:44
 6/9 A kérdező kommentje:
#4. Elolvastam amit linkeltel mar tele minden f.saggal. Az van irva hogy 70% fenyatereszto kepessegnek kell lenni. Az mit is jelent? 25%-osat lehet rá tenni?
2023. okt. 21. 13:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Picit érthetőbben, de ugyanaz, mint amit a #4-es linkelt.

[link]

2023. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

#6 Nem tehetsz elöl fel semmit, mert annak a 25%-nak a nagyrészét el is viszi az,hogy zöld az üveg.

Nem tudom mit erölködsz ezen, miért akarsz egy koporsóban vezetni, amiből alig látsz ki?

2023. okt. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Sehogy nincs.
2023. okt. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!