Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valakinek ötlet?

Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok valakinek valami ötlet?

X14XE 16v 99' 3 ajtós. Új benzin szűrő (augusztusi) új AC pumpa/régi van most benne/ (augusztusi) új nyomásszabályzó szelep (augusztusi)

Az autó ha gondol egyet elkezd fulladozni menetkozben.

Ha nem veszem el gázt akkor van hogy magához tér ránt egyet és megy tovább de van hogy leall és csak nehezen indul újra de van hogy akkor is le is áll újra.

Tegnap fék csere után mentem volna probautra indultam volna el pár mp után leallt és be se akart indulni. Utána nagy nehezen be indult de nem sokat tudtam vele menni le is állt. Hallgattam az AC pumpat ami ment egy ideig pár mp majd leallt. Vissza tettem a régi pumpat fasza indul a kocsi minden jó elmentem próbálni ott se volt semmi baj.

Ma mentem volna vele már az indításnal fura volt az alapjarat fel 2000 (2-3mp) vissza le 1000(1-2mp) be állt 1500re itt járt egy darabig majd beállt 850korulre ahogy szokott el mentem kB 22km-t Lidl vásárlás (45p kb) indítom a kocsit be indult vissza le is állt utána be is indult egyből de a megszokottnál 2-3mp nem tovább tekert jó indulás el kezd rángatni fulladni de nem állt le aztán csak haza hozott és így kB ennyi. Hibakod semmi az EGR falazva van de nincs ki írva 80-90nel ha vissza engedem a gázt akkor szokott lámpát dobni alatta semmi

Köszönöm ha valaki megfejtene ezt a rejtélyt mert unalmas.



2023. okt. 22. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

" új AC pumpa/régi van most benne/"

Tovább nem is olvastam.

2023. okt. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert nem? Vissza raktam a régit mivel azt hittem az a rossz de nem ennyire egyszerű
2023. okt. 23. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!