Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómba beleszereltem a...

Az autómba beleszereltem a sportfilter (seat toledo 1.9tdi) megy meg minden,de még sincs olyan erős hangja (pl.tüsszögés stb) mit kell tennem hogy jo hangja legyen?

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 14:05
 1/9 anonim válasza:
100%
Azért raktad sport, mozgás kategóriába a kérdést, mert sportfilteres a gép? Azigen bástya.🤣
2023. okt. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az autó (motor) hangja 95%-ban a kipufogótól függ, 5%-ban a szívó szűrőtöl.

Akkor mit is vártál?

Ha te észre vettél valami változást az jó, szerintem én semmit se hallanék, ha nem tudnám, hogy valami lett cserélve.

2023. okt. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hidegben kell használnod hogy megfázzon, nyáron pedig mezőn tárolni a pollenek miatt, akkor előjön az allergiája és fog tüsszögni
2023. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A "tüsszögés" alatt gondolom a lefújó szelepet érted. Ahhoz először turbo kellene bele.
2023. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 veterán vas ***** válasza:

Magam elé képzelem a szerviz vezetőjét amikor beállít a "kedves ügyfél" az alábbi szöveggel:

Mester csináljon már valamit, mert földobtam rá egy sportfiltert de az Istennek sem akar tüsszögni.😄

2023. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 cserébe viszont föttög a motor, és semmeg a kerék.
2023. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még ragasszál rá sparco, motul stb matricákat és darabonként, garantáltan 2-3 le növekedést fogsz érezni.
2023. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 veterán vas ***** válasza:

....és ha a gumik betűit kifesti Pritt irodai hibajavítóval?

Az a fehér felirat nagyon pöpec lenne!

Olyan mint az öreg amcsi autókon van.😂

2023. okt. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Direkt szűrőtől maximum ilyen süvítős hangja lehet a nyitottsága miatt meg könnyebben szív. Ha lefujo hangot akarsz akkor ahhoz nagyobb turbonyomást kell állítani és amelyil csövön szívja a levegőt a turbo az minél rövidebb legyen tehát minél közelebb legyen a turbohoz a levegőszűrő így esetlegesen produkálni fog hasonló hangot ha meg azt akarod hogy huhogjon akkor nyitott rendszert alá.
dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!