Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felújítanád a rozsdás lemezfel...

Felújítanád a rozsdás lemezfelniket,vagy vennél 1 alufelniszettet olcsón?

Figyelt kérdés
Vettem a nyáron egy 20 éves Golfot.Adtak hozzá téligumiszettet lemezfelnin.Most néztem a felnik elég rozsdásak...Van egy cég aki ilyennel foglalkozik,hogy lehomokfuvózzák,porfestik 25000/garnitúria környékén.Viszont 1 kollégámnak vagy van 1 szett gyári Golf 15ös alufelni szettje ,szép állapotban,30ért odaadná.Megvennétek ,vagy inkább felújítanátok a lemezfelniket?
2023. okt. 28. 08:08
 1/8 anonim ***** válasza:
55%

A lemezfelni most a kocsin van, vagy pluszban kaptad a téligumiszettet felnivel?

Ha plusz, akkor mi van a kocsin?

A 15-ös felnihez van-e gumi, vagy még azt is kell venni?

Nálam a téligumi lemezfelnin van a nyári meg alun.

2023. okt. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az árat nézem és az alufelni nincs szétpadkázva, meg tényleg gyári szett, nem valami gagyi utángyártott, akkor azt választanám. 5000Ft már nem különbség. A lemezfelnit is le és fel kellene gumizni a felújításhoz. Tehát még ezen sem tudsz spórolni.
2023. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Egy lemezfelni felújításnak az anyagköltsége magasabb mint használtan venni egy jó állapotút. 20 éves autóhoz még találsz szinte rozsdamentes lemezfelniket néhány hét vagy hónap ha kitartóan keresed és lesznek.


Az is jó ötlet ha pótkerekeket vásárolsz egyenként azokon a felnik szó szerint újszerűek!

2023. okt. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az autón most ,gyári alufelni van,nyári gumikkal.A kapott rozsdás lemezfelniken ,viszont nagyon jó állapotú 15ös téligumik vannak.Amit vennék szép állapotú alufelniket,ami tényleg gyári mert benne van a vw embléma,azokon kopott nyárigumik vannak.
2023. okt. 28. 08:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű. Ahogy írtam. A jó állapotú téli gumikat meg átrakatod az alura.
2023. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
27%
Nekem is rozsdás lemezfelnin adták a téli szettet. Gondolkodtam rajta, hogy rendbe rakom őket, de elmaradt. A kutyát sem érdekli a lemezfelni, ha meg annyira zavar, négy dísztárcsa és probléma meg van oldva. Az alufelni nézzen ki jól, a lemezfelnit meg ott egye meg a fene.
2023. okt. 28. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:
0%
Lefújod feketére a 4 lemezfelnit egy ezresből és tovább lesz jó mint a kocsi
2023. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jók az aluk, akkor azt venném
2023. okt. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!