Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW 318i e46 touring mitől...

BMW 318i e46 touring mitől csinálja azt hogy amikor hideg van hideg a motor beindítom nem megy mind a négy henger? Aztán be melegszik és megjavul. Jövő évig kibírja így?

Figyelt kérdés
Most nincs pénzem a karácsony miatt autó javításra mennyibe kerülne szerinted megcsinálni? Vagy hagyjam így mert így is megy mert melegen már jár az összes henger? SZeretem ezt az autót nagyon nemrég vásároltam BMWt akartam venni szép a belseje élvezet benne ülni az előző autómhoz képest!

2023. okt. 28. 09:16
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Tipik régi BMW vásárló... Megvenni is alig van pénz, fenntartartani meg már nincs. Legyen occsó meg béjemvé, más nem számít.

Jöhet a fröcsögés meg a lepontozás

2023. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
lesz nagyobb bajod is mint a kihagyó henger, üdv egy VOLT E46 318i tulaj. Örültem hogy megszabadultam tőle.
2023. okt. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Légbeömlő rendszert nézd át neki, valószínű lyukas valahol.
2023. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Vagy hagyjam így"

Szerintem már eldöntötted ezt. Pláne hogy az előző mondatban írtad hogy nincs pénz a szervizre, akkor pláne kénytelen vagy így hagyni nem? Lehet hogy gyújtásprobléma, ha nincs 50ezer egy gyertyára meg trafóra ott elgondolkoznék hogy valóban BMW kell-e.

2023. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koaxk Ábel ***** válasza:

Én volt BMW tulajként is sajnos az #1-esnek adok igazat!


Az E46 csábítóan olcsó, de nem olcsó fenntartani. Nekem ugyan ennél újabb volt egy E90-es, de tök mindegy hány éves, a BMW az BMW és kell rá költeni!


Nem annak való aki, letérdel attól, ha esetleg 6 számjegyű egy számla!

2023. okt. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 2014-es diesel B Mercimben 4 porlasztó lett cserélve, 650 ezerért. Azt hittem letérdelek, amikor a számlát megkaptam, de sztán megvontam a vállam, ilyen a német prémium. Nekem is egy hengerrel kezdte az autó. Aztán kértem, hogy legyen mind cserélve, ha egy porlasztó is szar lenne.
2023. okt. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!