Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire befolyásolja az...

Mennyire befolyásolja az autom ha szervíz nélkül teszek meg vele még pár ezer km-t? 3.000 maximum. Audi a6 avant 2.0 tdi (4g c7)

Figyelt kérdés
2022 februarjaban volt éves szervizem, (jelenleg lízingelem) aztán lemondták a szervizet ami most szeptemberben lett volna. Viszont november elejen haza kell utaznom Magyarorszagra mindenképpen, legkozelebb decemberben kaptam idopontot Pontosan 19.000 km t tettem azota az autoba, nagyon meg sinylené ha bele tennék pár ezret? Vagy egyaltalan nem ? Itt az olajra gondolok elsosorban. Minden mast rendben gondolok. Egyébként tobb mint a fele km autopalyan lett bele téve. Koszonom valaszaitokat!

2023. okt. 28. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát nézd, van az a pont, amikor már tök mindegy. Ez már az a pont. Rég elkéstél vele, szóval most már tök mindegy, ígyis-úgyis késő, gyere haza nyugodtan.
2023. okt. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezzel ugye bukod a garanciát, ha még van.


Amúgy meg a határon vagy, másfél éves az olajad, közel 20 ezer km-el. Nincs másik szervízben időpont?

2023. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha újabb a kocsi, jó minőségű olaj ment bele és pályán volt hajtva nem padlógázon akkor nincs akkora baj, bár eléggé csereérett. De a garancia meg a többi egészen más.
2023. okt. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 krwkco ***** válasza:
A lízingtársaságot kellene megkérdezned. Elvégre övék az autó. Őket is érinti a garancia elvesztése vagy az autó eladhatóságának a csökkenése. És lehet, hogy ez a lízing szerződés megszegése.
2023. okt. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ketto szervizuk van, mindegyik tele, azt mondták.. sajnos. Kb ez nekem még 2500km t jelentene pluszban, vagy kevesebb
2023. okt. 28. 14:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Az auto 2017es, 94.000km el
2023. okt. 28. 14:28
 7/9 krwkco ***** válasza:

"Ketto szervizuk van, mindegyik tele, azt mondták."

De nem a szervizt kellene megkérdezned (szerintem), hanem a társaságot, akiktól az autót lízingelted. Akikkel szerződtél.

Az autóban fizikailag nem lesz lényeges vagy látható kár 3000 km plusztól. De egy szerződésszegésen sok pénzt veszíthetsz.

2023. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk én elhiszem, hogy tele vannak. Voltam párszor Nyíregyházán a Tüf szerviznél, független szervíz, de ott mindig rogyásig volt Audival. Bár igaz ők értenek a V8-hoz is,
2023. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lízingcég nyilatkozzon, írásban, hogy ennek függvényében ők bólintanak rá, hogy rúgd szét az autót. Bár gondolom azért itt az agonizálás, mert már eleve nem szóltál, hogy túllépted a periódust
2023. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!