Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikortól lesz a tetőcsomagtart...

Mikortól lesz a tetőcsomagtartó az autók kötelező felszerelése?

Figyelt kérdés
Olyan mint a ködlámpa stb. Hiánya esetén a rendőr egyből elvenné a forgalmit.

2023. okt. 29. 10:48
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kötelező a tetőcsomag.
2023. okt. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 veterán vas ***** válasza:

Nagyon jó lenne ha közelezővé tennék a tetőcsomagtartót.

Különösen a kabriók tulajdonosai vágynak erre az intézkedésre🤣.

2023. okt. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Azt ügye tudod, hogy fogytában vagyunk a fosszilis energiahordozókból?
2023. okt. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
53%

Remélem hamarosan bevezetik. Nekem már sokszor adódott úgy, hogy nagy szükségem lett volna rá de nem volt. Megoldottam máshogy, kölcsönautóval, ülések előre döntésével stb. Utána nem vettem, mert gondoltam úgysem fog kelleni. Aztán megint kellett volna hirtelen és nem volt. Kezdődött megint a vacakolás, méregetés, telefonálgatás stb. Szerintem jó lenne ha kötelező lenne, mert akkor kénytelen lennék venni.


Azt viszont nem tartanám szerencsésnek, ha kötelező lenne felszerelve tartani, mert növeli a légellenállást. Szerintem úgy lenne jó, ha a hatóság szúrópróbaszerűen kijárna ellenőrizgetni, hogy a garázsban vagy a sufniban megvan-e. Vagy esetleg igazoltatáskor nyilatkozni kellene, hogy rendelkezel vele, aztán ha kiderül hogy mégsem, akkor súlyos bünti, jogsielvétel, utánképzés, rendszám levétel, visszaesőknél böri.

2023. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Mi ez a kreténség...?
2023. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
15. A kérdező dorozatban lövi ezeket.
2023. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
52%
Jó ötlet, de szerintem lehessen kiváltani kötelező csomagtartóbérlési szerződéssel. Azaz ne kelljen mindig fent lennie, de a hatóság tudja lekérdezni egy adatbázisból, hogy befizetted-e a kötelező csomagtartóbérlési díjat. Ehhez például létre lehetne hozni a Nemzeti Csomagtartóbérlési és Kereskedelmi Rendszert, amely kizárólagos koncesszióba kapná a tetőcsomagtartók kereskedelmét és bérbeadását, és szerződéses partnerein keresztül biztosítaná a szolgáltatást az autósoknak.
2023. okt. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Hintalow ***** válasza:
Ez szerintem a csúszásgátlós vonatsìn meg a repülőről lerobbanó mentőkabin fèl elmebeteg kölök 😁
2023. okt. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ez már az új KRESZ-hez kapcsolódó társadalmi vita része?
2023. okt. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Egyre-másra ontod magadból a hülyeségeket. Nem kicsit unalmas.

A tetőcsomagtartó arra jó, hogy megnöveli a jármű tömegét, és megnöveli a légellenállást. Vagyis oktalanul megnöveli a fogyasztást.

2023. okt. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!