Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy tudnám meg csinálni a...

Callof2me kérdése:

Hogy tudnám meg csinálni a kopufogom?

Figyelt kérdés
Adott seat cordoba 1.9 sdi 2001 es tobol ki tort a hátsó dob a csobol,hogy tudnam en magam meg csinalni anélkül, hogy újat kellene vennem?( nem tudnek most venni egyett plusz szerelo stb) hogy tudom meg csinálni?

2023. okt. 30. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha van hegesztő készüléked, talán, de még úgy is necces.
2023. okt. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az bizony kuka, meg hegesztokeszulekkel se tudnad otthon megcsinalni mert jo esellyel nincs mar ott anyag amit hegeszthetnel es egyebkent is baromi vekony, nem kis gyakorlat kell hozza.
2023. okt. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Es ha a dobba toldok egy csovet es a gyari csobe azt a csovet toldom?
2023. okt. 30. 19:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogyan rogzited a dobban? Se hely, se anyag. Oda lehet ganyolni kipufogocementtel, de egy honap alatt szetesik akkor is, es nyilvan a cement sincs ingyen.


Nulla forintbol a sufniban ezt nem oldod meg, akarhogy is nagyon szeretned.

2023. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 fazekasd1997 válasza:
Awi hegesztő kéne hozzá illetve nem fog ártani anyag sem (kipufogó cső) mert nem gondolom hogy talalsz rajta helyet ahol tudsz hegeszteni, jah és kb 2 év hegesztői tapasztalat! Én emlékszem mikor szakmunkásba jártam és kb egy ilyen feladatot kaptam... Hát ne tudd meg mit le nem műveltem első hegesztésem során :D
márc. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!