Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autodiagnosztikai...

Adi235 kérdése:

Milyen autodiagnosztikai eszköz van 50 ezer Ft ig ami használható is?

Figyelt kérdés
Fontos hogy iphoneon vagy lap topon tudja mutatni az adatokat. Minél több autótipushoz jó legyen.

2023. okt. 31. 02:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vgate iCar 2 WIFI (iphone-hoz nem jó bluetooth-os)... Többi meg már szoftverek kérdése. Alapvetően ha meg "mélyebben" szeretnél belelátni az autóba, több más modult is olvasni és nem csak a motorvezérlőt, akkor ennyiből talán néhány gyártó specifikus cucc kijön, de univerzális nem igazán
2023. okt. 31. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen autóhoz kell. Én Opelhez kb 10 éve Op-com kínai klónt használok. Igaz, ez csak laptoppal megy. De 95%-ban tudja azt, amit a több százezer forintos márkaszervizes gyári műszer. Otthonra ennél jobb szerintem nem kell. Teljesen jó, hibakódok (az autó összes vezérlőjében, nem csak az ECU-ban!!!) olvasására/törlésére, élőadatok olvasására/rögzítésére, kimeneti tesztek futtatására, vezérlők programozására. Hasonló márkaspecifikus eszköz, azt hiszem létezik VW-hez és egyéb márkákhoz is. Telefonhoz kapcsolódó, olcsó, univerzális kütyükből eddig csak olyat láttam, ami a motorvezérlőt olvassa és kifújt a tudása. Komoly diagnosztikát ilyennel nem tudsz csinálni. Bár nekem is van egy ilyen a kocsi kesztyűtartójában. Ha út közben lenne valami gebasz, a semminél jobb.
2023. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 nemaRendőrség ***** válasza:

Nekem is a vgate van, illetve a car scanner iPhone-ra.

Célnak megfelel.

2023. okt. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!