Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valamilyen öreg, de minőségi...

Valamilyen öreg, de minőségi kisautót tervezek venni, VW Lupo benzines ajánlott?

Figyelt kérdés
1.4-est, vagy a 60 vagy a 75 loeroset, mindenképpen benzinest, mert főleg városban lesz/ lenne használva. Megbízható, jó konstrukciók a Lupo-k?

2023. nov. 1. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazából nekem a 60 lovas is elég lenne, mert pirinyo autó ez, egyedül az 50 lovas ezrest hanyagolnam.
2023. nov. 1. 19:58
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja évjáratban 2001/2002/03-as lenne. De lenne a hahu-n egy még öregebb, 1995-os Peugeot 106-os, valóban patika állapotban, piros és fekete lökhárítós, az az extra benne, hogy megy kb. Az 45 lóerős, röhögni fogtok de gondolkodom rajta, hosszú hónapok óta nem viszik el, 750 ezerről most le van arazva 500 alá... Szerintem jó formájú, helyes kis autó az is.
2023. nov. 1. 20:01
 3/7 A kérdező kommentje:
Ui.: mármint piros maga az autó színe és feketék a lökös-ok. Annyira alap...
2023. nov. 1. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
2023. nov. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért a "minőségi" ezekre elég erős kifejezés, inkább közlekedő edények, annak mondjuk nagyon jók.

A kis Peugeot annyira fapados, hogy a szálka képernyőn keresztül szúr 😂 de láthatóan nagyon megkímélt darab. Szerintem nézz meg egy Lupo-t élőben, mert az is elég fapados tud lenni, hogy milyen autók ezek.

Egy Polo vagy 206 (a márkák nál maradva) nagyságrendi különbség ezekhez képest "minőségben"

2023. nov. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
AZ sose volt minőségi autó, egy szutyok valami, inkább moped autóra hasonlít.
2023. nov. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A Lupo-t én hanyagolnám. Van az ismeretségi körben, viccnek is rossz. Egy Yaris 1.3, ha muszaly német akkor Polo, de végülis a 106-os is akkor már inkább, de tuti nagyobb biztonságban vagy egy VIII erületi esti villamoson is mint abban...
2023. nov. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!