Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volvo S80 2.8 T6 tapasztalatok?

Volvo S80 2.8 T6 tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszenek az s60/s80-as Volvók. Elolvastam az interneten mik a jellemző hibák de valakinek hátha van személyes tapasztalata. 2002-es autót néztem ki.
2023. nov. 4. 17:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Mit vársz egy 21 éves autótól? Random előjövő mindenféle hibák, elfáradt műanyagok és gumialkatrészek, valószínűleg 3-szor visszatekert km. Egy komolyabb motorhiba vagy sebváltó hiba és már viheted is a bontóba, mert nincs arányban a javítás a maradványértékkel. Remélem, ismered a majom-szabályt. Aki majmot tart, annak legyen pénze banánra. Lefordítsam? Öreg prémiumautó, félretett pénz bármire. Egy autót nem megvenni kell tudni, hanem az ő szinvonalán fenntartani.
2023. nov. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Hétvégi autónak szeretném használni. Kirándulni, fagyizni, ide-oda menni. Van hétköznapi autóm ami BMW (F11 525d) így ismerem a majom-banán szabályt és képben vagyok azzal hogy öreg. Ahogy látom nincs túl sok fogalmad/tapasztalatod a típusról. Olyanok válaszait várom akiknek volt ilyen autója vagy ismeri a típust.

Köszi

2023. nov. 4. 19:01
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha találsz jó állapotút és van is rá pénzed, akkor no problem. Nem lesz több baja mint a bmw-nek.
2023. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
65%

Nekem volt ilyen céges autóm. De az ugye új volt...

Akkor nem volt vele semmi gond, szerettem is, menő is volt.


Most 20 évesen asszem nem vennék semmi pénzért.

Presztízse nincsen már, baja nyilván annál több. Miért lenne jó bárkinek? 🤔

2023. nov. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%
Nekem 2003-as S60-am van, én meg vagyok vele elégedve. Szerintem egy régi Volvó még mindig jobb, mint egy újabb tucatmárka.
2023. nov. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
53%

Vedd meg, mire vársz, ha bele akarsz ülni egy ilyen autóba,

ugyis csak idő kérdése, hogy betiltsák a belsőégésű motorral működő autókat, vagy legalábbis vmi időkorlátot toljanak rájuk.

Ha megnézed mindenki szabadulna a régi prémiumoktól, ráadásul mi pénzt kérnek el értük, 10éve w140 s500 itt a környéken 400ért sem ment el...

nov. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Ma megyek megnézni. A garázs kipakolva ha beleszeretnék.
nov. 12. 07:24
 8/22 anonim ***** válasza:

Ezeknek a belseje nagyon csúnyán öregszik.

A bőrülés és bőrös felületek ennyi idős korukra lényegében menthetetlenek, a kapcsolók szerencsére nem olyanok mint a VW konszernben, így azok legalább nem hámlanak.

15-18literes fogyasztás.

Az automata váltó ezekben 200.000km után felújítós lesz. Az nagyjából 7-800.000ft költség.

Nem ajánlom ennyi idősen...

nov. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

[link]


Ne b@ssz tényleg 16 litert ír városba :D

nov. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Na, megvettem. 2000-es évjáratú ezért a bőr még valódi bőr így nem csúnya. Pályán 8 litert fogyasztott a műszer szerint, városban nem próbáltam de nem ezért vettem hogy ezt nézegessem. Váltója szépen vált de nincsenek illúzióim, lehet, hogy hamarosan felújítós. Már a garázsban feszít :)
nov. 12. 15:12
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!