Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Leon 2001-es autónál azt...

Seat Leon 2001-es autónál azt tapasztaltam, hogy a vezető oldalon a padló beázik és tiszta víz.. A két első ajtónál befolyik a víz, ugyanis ha kinyitom akkor látszik az alján, hogy felgyülemlik a víz. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Érdekes módon én úgy látom hogy, a szigetelés rendben van az ajtóknál... Szóval nem tudom mi lehet a gond.. Tippek, tanácsok jók lennének. Valamint hogy szárítsam meg a padlót? Olyan nehezen szárad főleg ebben az esős időben..

2023. nov. 5. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem volt leszedve az ajtókárpit?

Nem seatban, de ismerek olyan típust, ahol van alatta egy szigetelő réteg (fólia) beragasztva, és általában a tökkelütöttbb szerelők nem rakják vissza rendesen, és befelé folyik a víz.

2023. nov. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább a szélvédőnél ázik be, minden autó onnan kezdi, főleg a fűtőventilátornál, pollenszűrőnél.

Valaki lelkesen nekiállt cserélni, sötétben, aztán lusta volt rendesen visszarakni a 30 volt tulaj közül...


Én ma a fosastrámnál konstatáltam, hogy nincs benne egy gramm víz se, még az ablak se párásodott menet közben....a vagy 10 opelom közül ez az első.


A sok önjelölt szerelő itt MO.-n mindennek nekiáll "megjavítani", aztán 17 mást tönkrevág közben.

2023. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy rendben van a szigetelés az ajtóknál? Ha a gumikéderre gondolsz, az más. Le kell venni a kárpitot, és úgy látszik csak a lemez panel, aminek körben egy butil csík tömítése van, az szokott átengedni. Illetve az ajtó alján a kifolyó részt is érdemes ellenőrizni.
2023. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Volt az ajtó szétszedve a zár miatt.

2023. nov. 6. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!