Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki, milyen autót tervez...

Ki, milyen autót tervez megvenni az elkövetkezendő hónapokban?

Figyelt kérdés
Típus, márka stb..

2023. nov. 5. 22:58
1 2
 1/16 anonim válasza:

[link]


Decemberben

2023. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Kinéztem a Családomnak egy 2010-es VW Sharan-t. Viszonylag kevés kilométer van benne, újszerű. 11-én megyek érte. Alig várom. Ez lesz az első 7-üléses. Eddig Ignis-sel jártunk. Azt beszámítattjuk majd az árába a VW-nek. Köszönet Istennek. Ha összejön. Hatalmas siker.
2023. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell van elég autóm
2023. nov. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Volvo S80 vagy Mercedes W211-es E osztály, még nem döntöttem el
2023. nov. 6. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
2. És mennyire tekerték vissza?
2023. nov. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Van itt pénz, lehet adóztatni meg 1000 forintos liter áron adni a benyát. :D 😀
2023. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tavasszal gondolkozom egy Audi TT vásárlásán második autónak. Használtan, 20017-18-as évjáratban, 2.0TFSI motorral. Szaladgálós, hobbiautó lenne, hogy ne a biturbós dízelt kelljen mindenhova nyúznom. Valami benzines kisautó kell (nem SUV, azoktól irtózom) de nem valami lelakott öreg ütött-kopott kotla. Meg azt is szeretném, ha valamivel különlegesebb autó lenne, mint egy Swift, vagy Corsa. Ezért gondoltam erre.
2023. nov. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az egyik autónkat bár nem akarjuk de muszáj lesz lecserélni, öreg és rohad, következő műszakira ami jövő nyáron lenne már lakatosmunka nélkül nem menne át, szóval most akarjuk eladni valakinek aki akar vele foglalkozni, mert én nem.

Ez a nagyobbik autónk amivel eddig utaztunk-nyaraltunk mindenfele, a másik egy kisautó ami erre kevésbé alkalmas.


Leginkább faceliftes manuális Golf VII 2.0 TDI-vel szemezek (egy Passat B5 TDI kombi amit cserélünk)

2023. nov. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Apám nemrég vett egy mercedest és a 2018-as ford mondeo-t el akarja adni mert így nem nagyon használja, és szerintem meg fogom venni tőle. Egy kicsit 200k alatt van a kilóméter szóval még lehet bele vezetni még 200-at mielőtt félévente egy 300k-s szervíz kéne bele, hogy elinduljon. Sajnos fordoknál sokszor baj ez, hogy egy ideig tök jó meg megbízható, de aztán combos lesz a szervízigénye. 4 misit mondtam neki, de meg nem ráztunk kezet rá.
2023. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
@9, Annyit azért megjegyeznék hogy bármilyen garancián kívüli modern autó ennél jóval nagyobb számlákat is tud generálni. Ha eleget vezetsz akkor akár évente 2 olajcsere szűrőkkel 1-2 aprósággal is hozza ezt az összeget bármi egyéb nélkül.
2023. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!