Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szokta zavarni a szemeteket,...

Szokta zavarni a szemeteket, amikor piros lámpánál álltok, és világít az előttetek lévő ledes féklámpája folyamatosan?

Figyelt kérdés

nov. 7. 21:02
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem
nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert nem bámulok bele.
nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%
Igen. eléggé..
nov. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%

Igen nagyon zavar habár nem nézek bele. Persze ez senkit nem zavar viszont egy ködlámpától már minden bajuk van és indokolt esetre gondolok.


Én általában ha hosszabb ideig kell várakozni leveszem a lábam a pedálról hogy ne zavarja a féklámpa a mögöttem lévőt.

nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
45%
A féklámpa nem, inkább az index mert az villog. Azt vissza vehetnék, én is vissza szoktam.
nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
41%
Max este és esőben zavaró számomra .
nov. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
sötétben nagyon zavar, akkor egyszerűen félrenézek, vagy a kezemmel takarom
nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%
Láttam már olyan ledes féklámpát, ami nagyon vakító volt, de szerencsére csak elvétve kerül elém ilyen.
nov. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Ezek gyárilag pedig úgy vannak megcsinálva, hogy ne a szembe világítsanak.
nov. 7. 22:25
 10/22 anonim ***** válasza:
47%

Engem nem de ha mögöttem várakoznak akkor ilyenkor mindig azt csinálom, hogy ha olyan az út, hogy elgurul az autó akkor behúzom a kéziféket és így nem fogom megvakítani a mögöttem várakozót.


Míg sárga a lámpa addig simán kiengedem plusz sebességbe rakom, zöldnél pedig tudok is indulni.

nov. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!