Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gázadásnál hirtelen rángatni...

Gázadásnál hirtelen rángatni kezdett az autó, és nem gyorsult tovább! Nagy fehéres füst jött ki a kipufogóból. Mi okozhatta ezt a probléma? (350 CDI motor)

Figyelt kérdés

Teljesen váratlanul vezettem ma, és ahogy elkezdtem gyorsulni (nyomtam a gázt), egyszer csak elkezdett rángatni, és nem gyorsult tovább az autó, és egy nagy fehér/szürke füst kísérte. Félre álltam, leállítottam az autót, majd újra elindítottam, járt egy fél percig, közben a kipufogóból jött ki ez a fehéres füst.


Leállítottam majd elindítottam újra, és utána már jó lett. Nem füstölt és gázadásnál sem csinált semmit... viszont nagyon megilyedtem.. és félek, hogy ez megint elő fog fordulni.


Egy kicsit olyan, mintha víz ment volna a hengerfalba... de nem vagyok benne biztos.. most ha újra elindítom már nem füstöl.


Egy 350 cdi motorról van szó.



nov. 8. 17:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Levegő problémára is gondolok, de elvileg nincs katalizátor a kocsiban. Régen ki lett belőle szedve, dpf/egr kiírva.
nov. 8. 18:04
 2/2 A kérdező kommentje:
Viszont nem volt édes szag a levegőben, inkább ilyen büdös.... és nem is biztos hogy fehér inkább szürke.. lehet, hogy porlasztó. Mi lehet?
nov. 8. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!