Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fejegységet lehet cserélni...

Fejegységet lehet cserélni kábelezés nélkül?

Figyelt kérdés
Egy opel astra h-ban szeretnék egy olyan fejegységet, amire telefonnal rá tudok csatlakozni. nem szeretnék bele mélyládát, másik hangszórókat,stb, ez a fő szempont, és lehetőleg simuljon bele a műszerfalba. de ahogy hallottam a kábelezés elég macera. meg lehet oldani valahogy, hogy pl a gyári helyére betegyek egy sony vagy pioneer,alpine fejegységet?
2023. nov. 9. 00:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogy kell kábelezni. Kiveszed a régit, bedugod az újat és kész.

Adnak az újhoz egy halom különböző átvezető kábelt, csak a megfelelővel csatlakoztatod és kész.

2023. nov. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem nagy szám,én egy Civicben Youtube videók alapján pár óra alatt kicseréltem magamnak.Kell hozzá néhány átalakító kábel,rádugod leírás alapján vagy amelyik rámegy a màsik végére.Bár vannak olyan esetek ahol néhány vezetéket át kell kötni de nekem pont olyan fejegység volt amihez nem kellett.Illetve egy beépítőkeret fog kelleni.

Egy egyszerűbb,nem androidos fejegységre cseréltem de tud telefonra csatlakozni és jól szól,Pioneer FH-S720BT,70ezerért vettem egy éve.

YT-n,FB csoportokban járj utána honnan tudsz hozzávaló kábelt,keretet venni,hogyan lehet szétszedni a műszerfalat,borítsd le valamivel hogy ne karcold össze és egy segítő jól jön a visszarakásnál.

2023. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!