Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Főtengely jeladó meghibásodása...

Főtengely jeladó meghibásodása miatt csinálhatja az autó azt hogy egyszer indul egyszer nem indul..? Audi a4 b5 1.6 benzines

Figyelt kérdés

nov. 10. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Indítozás közben figyelni kell a fordulatszámmérőt. Amikor nem indul be a motor, de a fordulatszámmérő kicsit megmozdul (60 - 200 f/min) akkor működik a jeladó, valami jelet mégis ad.
nov. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen gondom igen, bár nekem egy 20éves nissanom van. Ment, így is csak "csökkentett üzemmódban" 140nél nem akart többet menni és ugye égett folyton a check engine. Meg az a lényeg, hogy sokat tekert mindig mire beindult. De kilett cserélve delphi jeladóra azóta no problem. Kis eltéréssel, de az alsó és felső holtponti jeladó is cserélve lett.
nov. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Nálam pontosan ez volt. Otthonról 200 km-re péntek délután/este 5-6 körül. Egyszer csak menet közben megáll az autó. Lehúzódok a padkára, az önindító teker, de a motor többet nem indul be. Tréler, elvitettem a legelső még pont nyitva lévő út menti szervizbe. A trélerről lecsörlőzzük. Nézik, pöccre indul. OK, akkor mondtam, hogy bocsi, mégse. Gondoltam, hogy inkább hazamegyek vele és a szokásos szerelőmhöz viszem, hogy nézze át. Az utca végéig jutottam, megint leállt, onnan toltam vissza.

Főtengely helyzetérzékelő kellett cserélni, de volt is rá eltárolt hibakód az autóban.

nov. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, simán lehet ez a hiba.

Érdemes kicseréltetni, mert előbb utóbb elszáll teljesen a jeladó, leáll bármikor és nem indul többet

nov. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!