Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi nyikorog,hogy állapítsam meg?

Mi nyikorog,hogy állapítsam meg?

Figyelt kérdés
Most hogy hűvösebb van valami nyikorog az autóban nem ponnt az induláskor, hanem mikor már kimegyek az utcára.méhány gázfröccsre megszűnik.úgy tudom,hogy a kuplung kinyomócsapágynak,vagy az ékszijnak lehet ilyen hangja. ékszíj, vízpumpa,kuplungszett kb: két éve cserélve lett.hogy tudom megállapítani melyik nyikorog? ékszíjat befújhatom WD 40-el?

nov. 11. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cseppents az ékszíjra pár csepp mézet. Ha abba hagyja, ő volt a ludas. A WD40 az kenőszer, ékszíjra nem való.
nov. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hosszbordás szíjat vedd le, ha akkor is van hangja, akkor hiába csinálnál ott bármit.
nov. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szállj ki, és hallgasd meg.
nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 jogos! de mire kiszállok, elhallgat!
nov. 11. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Van valami betegséged, ami miatt lassabban szállsz ki, mint kiérsz az autóval az utca végére?

De akkor kérj meg valakit, hogy indítsa be, te meg eleve állj kint a felnyitott motorháztető előtt.

nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a hasznos tippet!
nov. 11. 20:24
 7/10 anonim ***** válasza:
6. Kár hogy nem értetted meg.🙈😱
nov. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz különbséget tenni az ékszíj és a kuplung hangja között, akkor kár is nyitogatni a motorháztetőt. 😛
nov. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 nagyokos! én nem értek hozzá! gondoltam, ha valaki esetleg szakember a témában, kilogikázza nekem, hogy miért csak hidegben nyikorog,nyáron kussban van! abban bíztam olvassa ezt az oldalt valami szakember is! azt hittem ez az oldal azért van, hogy segítsünk egymásnak, nem azért hogy cikizzük azt aki valamelyik témában nem jártas! ez a magyar mentalitás! "mindenki hülye, csak én nem!"
nov. 15. 20:49
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Mivel nem értesz hozzá, lehet, hogy fals infókat adsz meg, mert te "úgy gondolod" vagy mert "úgy érzed".

Bizonyára tudod, hogy mekkora a különbség az ékszíj, a vízpumpa és a kuplungcsapágy cseréje között.

Pl. ha megvannak a válaszok, és mindenki a kinyomócsapágyat mondja, akkor nekiállsz otthon megkuplungozni?

Persze hogy nem!

Elviszed a szerelőhöz.

Na de ő úgyis azt csinálja amit jónak lát.

Ha hallja a vízszivattyú hangot, akkor nem fogja levenni a váltót csak azért, mert a kedves ügyfél ezt kérte.

Szóval szép dolog ez a "segítsünk egymásnak" elv, de egy ilyen kérdezz-felelek játékban .....pont semmit sem ér.

nov. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!