Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel corsa első autónak?

Opel corsa első autónak?

Figyelt kérdés

Ismerősöm eladja a sajátjáty elvileg mindent megcsináltatott rajta, csak a sebváltó bőr részét érdemes cserélni. 20 éves autóról van szó, nem tudom hogy mennyi baja lehet még miután megveszem tőle. 500 000Ft-ért adná el, de a biztosítás is drága lenne meg az átíratás is. Nem szeretnék úgy autót venni hogy lutri az, hogy jó lesz e vagy minden héten vinni kéne szerelőhöz.

Apám nagyon renault "fan", ő csak azt ajánlja, miközben sok helyen hallom, hogy a francia autók rosszak. Ő nem ajánlja az opelt.

Mit tanácsoltok? Érdemes lenne megvenni?

19L



nov. 15. 13:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor éri meg, ha átnézte szerelő és nem talált olyan hibát, ami miatt pár éven belül horror összeget kéne rákölteni.
nov. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Én fiatalabb autót vennék.
nov. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elviszed egy olyan szerelöhöz akiben megbizol es ert is hozzä, aztän olyan autot vszel ami neked tetszik. Mondjuk en kicsit sokallok egy c-d Corsäert ennyi penzt, de ällapotot veszel nem kilometert...
nov. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

D Corsa nincs fél millióért, az annyira a kínálat alja hogy már fáj, ez maximum C, az meg a kínálat közepe környéke ennyiért. Ha D-t ad ennyiért, akkor vagy baráti ár, vagy nagyon sok a kérdés. :D Milyen Corsa ez?


Az átírás megközelítőleg fix, ott a kW meg a cc3 tudja dobni, de egy Opel Corsa esetén nem lesz horribilis különbség az 1.0 meg az 1.4 között. Eredetvizsga 17.000, 1404 ccm3-tól 1500 Ft-tal több. Törzskönyv forgalmi fizen 6 - 6 ezer Ft. Ennyi. A biztosítás összegét a szerződő fogja meghatározni. Feltehetőleg a te nevedre írva több lesz. Bármely autó több lesz.


Nézessétek át, legyen tiszta a kép, de egy Opel Corsa azért nem egy feneketlen vödör. Sem átírni, sem fenntartani. Ismerőstől talán azért jobb vásárolni mert kevésbé lutri, ha átbsz akkor megy életre magára haragít titeket, azt meg nem biztos, hogy akarja, ha amúgy jó a viszony.

nov. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1401*, na.
nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt az első autózást. Nem mindegy milyen az első, meg a hátsó?
nov. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ez C corsa akar lenni.


Egyébként nekem is volt ilyen kocsim és szerettem. Nem volt baja sose. Nyilván attól még ez nem garancia arra, hogy ez amit vennél jó lesz de azért a Corsák strapabíró kis autók.

nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, igaza van az öregednek.

Vannak a láncos benzines motorjai a corsának, meg a dti dízel, mindegyik egy csődrakás.

Renaultoknak meg halál egyszerű szíjas motorjaik vannak, és elég masszívra csinálják őket.

Volt opelom, renaultom, mindenféle vacak, van tapasztalat.

nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Mert gondolod majd 500 ezer forintért nem egy romhalmazt kapsz, akárkitől veszed is? Eny tisztességesebb gumiszett kerül majdnem ennyibe, nem egy egész autó.
nov. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Behaltam a gumiszettes válaszon. :DDD Elképzeltem, ahogy Zalán bácsi vadul nézi a Continental EcoContact 6-ot a Swiftre, 185/55 R16-ban. :DDDD Télen eljátsza még egyszer ezt a Hankook Winter I*Cept RS2-vel. Majd húz egy kövéret a telekre a 0.4 mm-es hóban. De azért Hankook baze, fogja a havat gci. Nyáron gyerekek, akkorát kapaszkodik az aszfaltaba a Conti, csak úgy dülöngél a zöldségeskosár hátul. Szakadok. :DDDDddd!!!
nov. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!