Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki használ manapság még...

Ki használ manapság még Trabantot?

Figyelt kérdés
Mármint aki nem hobbiautóként használja. Nem sokat, de 1-2 ilyet is látni még elég lepusztult állapotban. Vagy ez a leg-leg-legalja szükségautó? Eddig azt hittem a huszonéves Swiftek, frissen behozott jobbkormányos tizenéves autók a legalja szükségautó kategóriák.

nov. 16. 10:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Csórók
nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
A gazdagok inkább, nagyon drága most egy Trabant.
nov. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 veterán vas ***** válasza:
85%
Szerintem leginkább az használ trabantot, akinek van.
nov. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Aki nem gyűjtőként, hobbiként használja, az valószínűleg idős ember, aki annak idején vett ilyet, rendben tartotta és hátralevő éveire nem tudna megszokni már másikat, de nem is akar, mert ez így jó neki, amíg még tud vezetni.
nov. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Nekem feltesomnak egy trabant volt az elso autoja, o akarta ezt maganak, 3 evig vezette majd tavaly eladta 700ezer forintert.
nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a 4-es válaszolóval értek egyet.

Egyébként ez megint egy ilyen autóból ítélős hülyeség.Ahol a Fiam lakik,ott a másik utcában lakik egy idős bácsi és egy gyönyörű megkímélt 4 ütemű Trabantja van.Csak a városban és környékén jár vele,teljesen felesleges lecserélnie.E mellett egy szép nagy háza van és egyáltalán nem csóró.

Még egy példa,van egy rokonom,egy olyan szakadt ócska 17 éves kocsival járkál,hogy borzalom,mégis kb 500 milliója van saját ingatlanokban,őt nem érdekli a kocsi,menjen és kész,igaz nem Trabant.

Úgyhogy nem kell elájulni bármilyen "jobb" kocsitól,a hátteret senki nem tudja.

nov. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
4 üteműt itt a faluban is használ egy bácsi Trabit.
nov. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 veterán vas ***** válasza:
83%
Aki úgy gondolja, a 601-es, a "leg-leg-legalja szükségautó" kategória, attól nagyon szívesen átveszem, hogy ne legyen vele többé gondja. 😉
nov. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Neked milyen autód van kérdező?

Gondolom busszal jársz, ha ilyen könnyen lenéztél egy kérdéseddel egy rakat autót. Ha esetleg jobbat tudsz felmutatni mint a tizen éves autók akkor legyen nagy arcod. Addig meg felesleges!

nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Autóból véleményt alkotni a legidiótább dolog.

Én egy 23 éves T4-essel járok,de van budai lakásom,megtakarításom,a gyerekemnek tudtam venni lakást,egy Forint adósságom nincs sem bank felé,sehová,még egy havi villanyszámla adósságom sincs.

Tele van itthon a hűtőm,és tele vagyok munka megrendeléssel.Nekem ez jobb,mint mutogatni egy trágyabomb prémiunautót,amit amúgy minden normális ember lesz.r.

nov. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!