Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorra kell csizma, motoros...

Motorra kell csizma, motoros nadrág, motoros dzseki?

Figyelt kérdés
Ez a 3 több mint 100k lenne ha nem a legolcsóbbat veszem, + a sisak 60k(agv k1s)
nov. 23. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Nem kell.
nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, sőt motor se kell.

Ez mind csak lehetőség.

nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem kell.

az első esés után meg nem kérdezel ilyet.

nov. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk inkább, hogy erősen ajánlott. Nem csak az esés miatt, hanem mert hosszabb úton, a menetszél szépen lehűti az izületeidet még nyáron is, aztán pár év múlva majd fáj mindened. Sőt, nyáron az éjszakák igencsak hidegek motoron, konkrétan egyik este, meló után lementem a Balatonra, és a termobélést bekellett tennem a kabátomba, mert annyira fáztam.

Amúgy 100-ból nem úszod meg, inkább 200 alsó hangon. Ha most csinálod a jogsit akkor enélkül nem is mehetsz tanfolyamra. Mondjuk van pár engedmény, pl nem kell motoros csizma, és nadrág, elég valamilyen magasszárú bakancs, meg térdvédő. De kesztyűt, bukót, protektoros kabátot kérik.

A ruházat mellett az is szól, hogy még 10 fokban simán motoroztam, úgy, hogy nem fáztam. Cordura ruhám van, és ezen nem fúj át a szél, és kisebb esőt meg se érzel benne.

Van bolt ahol tudsz használt ruházatot is venni, és így valamivel olcsóbban jössz ki.

[link]

nov. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd veszel ha találkozol 100-felett egy cserebogárral :)

Szép lila foltokat tud hagyni annál a tempónál, én is voltam olyan hülye hogy pólóban motoroztam.

nov. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Rutin- és forgalmi vizsgára. Utána nem kötelező, de kéne. Sisakból sem venném meg a 60 ezer forintosat a helyedben. Drága hobbi a motorozás, ezeket mindig hordani kell, és remélhetőleg soha nem "használni". Akinek motorra, sportdobra meg benzinre van pénze, annak legyen pénze normális védőfelszerelésre is.
nov. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
(Sőt, majd akkor fogsz kiakadni, amikor rájössz, hogy mindezek után még vezetéstechnikai tréningre is kéne költeni.)
nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak ha túl akarod élni.
nov. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!