Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a megfelelő választás...

Melyik a megfelelő választás az alábbi autók közül, kérlek indokold a javaslatodat?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


vagy esetleg:

[link]



nov. 25. 17:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azt első autó /opel/ nekem nem kellene.

A második,/opel/vagy a negyedik autó,/mazda/ közül választanék.

A Toyota se jön be.

Több szempontból esett erre a kettőre a választás, de azt tudnod kell, hogy nem vagyok egy nagy szakértő.

Csak a "józan paraszti eszemet" használtam. 😉

Remélem ettől függetlenül tudtam segíteni.

nov. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%

A 3. vagy a 4.


Az első azért nem, mert facebook marketplace-en van hirdetve. Két dolog van, amit értelmes ember SOHA nem vásárol onnan: bármilyen elektronikus eszközt és autót.


A második azért nem, mert ezekbaz Agilák átmatricázott Suzukik, Suzuki meg soha nem kéne.


Harmadik Yaris egy jó autó, bár az a motor elég harmatgyenge, de városba tökéletes, ha neked arra kell.


A Mazda 2 is jó, de vigyázni kell velük, mert a hasonló korú Mazdák úgy rohadnak mint a disznó, nagyon ritka belőlük a rozsdamentes példány, szóval ha személyesen megtekint egyet az ember, kötelező alá nézni, különben csúnyán lyukat lehet futni velük.

nov. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Opel sosem kéne, Yaris gyenge de jó, Mazda rohad mint állat, sosem kéne. Szóval ha ezek közül kell választani Yaris csak városi használatra jó.
nov. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a Corsa egy pusztulat, azokkal a bemattult lámpákkal nem kelt túl jó benyomást.

Agila egy átcímkézett Splash és harmatgyenge, felejtős

Yaris szintén olyan gyenge, hogy esélytelen, azt az ostoba műszerfalat meg nem lehetne szokni.

Szóval marad a Mazda, de az is nagyon gyenge, törve is volt

Keresnék igazából egy 5. opciót

nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Az Opel Corsáról miért vélekedtek ennyire negatívan? Miért egy ,,pusztulat" maga az autó???

Mit javasolnátok?

nov. 25. 18:57
 6/19 anonim ***** válasza:
Ennyiért Ignist ajánlanék.
nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

A D Corsa nem rossz autó, de nem a Marketplace-ről. "Érd privatban." meg 9 Ft.... :D Hahun nézz egyet, normális leírással és fotókkal, meg nem instant políroznivaló fényszórókkal. Meg nem tudom eldönteni, hogy lakkhibás az autó (fehéres foltok az oldalablakok alatt, az ajtókereten, "szárnyon" , tetőn ) vagy a fény esik rá úgy.


Kérlek ne, ezek nekem komolytalan hirdetések.

nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

közben rátaláltam ezen az oldalon is...

[link]

nov. 25. 19:30
 9/19 anonim ***** válasza:

#5: Azért, mert az a kínálat legalja.

Ha csak ennyire futja, akkor C Corsa-t kell nézni


#4

nov. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
vagy esetleg egy 2009-es Ford Fiesta 1,25-ös?
nov. 27. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!