Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a gond? (Futómű kopogás)

Mi lehet a gond? (Futómű kopogás)

Figyelt kérdés

Az alany egy Suzuki Swift GC 1.3 2001-ből. Menet közbe hátulról kopogó hangra lettem figyelmes. Kanyarodásnál, néha kátyuknál(nem mindig) hallottam. Kicsit megpróbáltam hogy ha enyhén szlalomozva megyek mit reagál és egyfolytába kopogott. Elsőnek azt hittem hogy a pótkerék vagy az emelő kopog a csomagtartóban. Kivettem mindent viszont a kopogás nem szűnt meg.

Lengőkar vagy lengéscsillapítóra gyanakodok. Szerintetek mi lehet a gond?

Holnap lesz időm jobban ránézni, kereket levenni stb

Mit vagy miket nézzek meg nagyon? Mi szarhatta el magát?



nov. 27. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lengéscsillapító lenne azt rendesen éreznéd mindig mikor belemész egy kátyúba azzal az oldallal, dob egyet olyankor az autón. De ellenőrizni úgy tudod, hogy lefele nyomkodja neked valaki a kasztnit hátul és figyeled mi adja a hangot. Stab pálca, gömbfej stb. Sokminden lehet.
nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Láthatóan nemigazán értesz hozzá, mégis mit vársz, mit fogsz látni? Hiába nezegeted ha nem tudod mit kell látni
nov. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#1 Ez így nem igaz, van hogy a gátló szára kikopik és elkezd csattogni, de közben bőven van még nyomás benne, tehát tökéletesen csillapít. És nem lefelé kell nyomkodni, hanem félterhelésre emelni és oldalirányban lökdösni, úgy fogja kiadni.
nov. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Levettem a kereket. Nem a gyári felni van rajta és ebbe kellett tehermentesítő gumi. Ez el van szakadva. Lehetséges hogy ez kopog?
nov. 28. 15:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk. Nézesd meg egy hozzáértővel
nov. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!