Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Adott Opel Astra G,2003-as...

Adott Opel Astra G,2003-as évjárat, két éve minden télen szenvedek a benti párásodással,mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés
Az autó 7 éve van nálam,tehát nem most vásárolt járműről van szó.Ha esetleg le is fújja az ablakról a párát akkor is csak bizonyos részét és pár perc után halványan már látni hogy a lefújt rész újra bepárázik.Kipróbáltam már mindent is.Megtakarított szélvédő,lehúzott ablak,klima,max meleg max erősségen,benti keringés illetve az ellenkezője.A kabinfilter nem nedves,lett bele téve új,nem oldotta meg a problémát.Minden kilett tisztiva kivéve a klíma box(?)nem tudom hol található ,tudtok segíteni? Illetve van ötletetek mit tehetnék még a párásodás ellen?

dec. 3. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáltad már az ablakot belülről borotvahabbal bekenni, majd letörölni?
dec. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A 20 éves Opel Astra G már szeret rozsdásodni.


A padlókárpit valahol átnedvesedhet, szerintem az első sárvédő, vagy akár a padlólemez kilyukadt és az utastérbe ott bejön a víz. Ellenőrizd a padlókárpitot, ha valahol nedves, akkor megvan a probléma helye!

dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Eddig a probléma okozóját kerestem,borotva habot nem próbáltam még,de lehet a mai nap folyamán megteszem,nem veszitek vele semmit sem, ennél rosszabb nem lehet 🤷
dec. 3. 09:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a fűtőradiátort
dec. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Állítsd külső keringetésre. !
dec. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mint írtam, mindenhogyan próbáltam,semmi nem segített.Nem rég fejeztem be a borotvahabozást,hamarosan kimegyek,meglátjuk mit produkál
dec. 3. 15:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem volt valami sikeres a dolog de viszont a szélvédő melletti gumi mindkét felől fel van pattanva, esélyes hogy onnan jön a víz/pára 😶
dec. 3. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!