Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy autószerelőnek hány évig...

Egy autószerelőnek hány évig kell tanulnia míg megkapja a képesítést, sok tanulással jár?

Figyelt kérdés
még annyit, hogy jól keresnek?
2010. okt. 20. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
nézd meg milyen emberek járnak ilyen profilú iskolába. Azt hiszem ez magáért beszél :D
2010. okt. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"nézd meg milyen emberek járnak ilyen profilú iskolába. Azt hiszem ez magáért beszél "


Miért? Milyen emberek járnak? A sok hülye és tehetségtelen szakmailag alkalmatlan diplomás helyett ezerszer többet ér egy jó autószerelő!A végzett diplomások 40%-a nem ért semmit ahhoz amit tanult. Az iszapkatasztrófa megmutatta mennyire hülyék tudnak lenni sokan a papírjuk ellenére. Én bírósági vegyészeti szakértő vagyok, az egyik "kolléga" egyszer fegyverbalesetben szakértett és kiderült hogy fogalma nincs a lövészetről nem is volt soha katona.

2010. okt. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én annak tanulok 2év szakma+1év technikum :D
2010. okt. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érettségi kell hozzá először is és utána 2 v 3 év.
2010. okt. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, sok és bonyolult a tananyag?
2010. okt. 21. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!