Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van itt olyan aki ingyenes...

Van itt olyan aki ingyenes parkolással kapcsolatosan intézett már valamit? (Bőv.lent).

Figyelt kérdés

Eddig annyit tudtam kideríteni, hogy egy embernek egy engedélyt adnak ingyenes parkolásra. Nekem van bejelentett lakcímem, de nincs autóm, de ha lenne nekem is járna az ingyenes parkolási lehetőség. Viszont a párom mikor jön hozzám pár napra akkor elég kellemetlen lenne 3óránként ezzel szórakozni, hogy ne büntessék meg. Ha neki nem ide szól a lakcíme én kikérhetem neki az engedélyt, hogy tudjon hozzám jönni? Külföldi rendszámmal is megoldható? Egyáltalán ezt hol kell elintézni?


Köszönöm ha valaki tud segíteni :)



dec. 3. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán melyik város/kerület ez?

Azt tudom leírni ami nálunk, a XI. kerületben van. Kedvezményes parkolást lehet igényelni.

Lakóként, ha állandó lakcímed a kerületben van és az autó a neveden van. Vagy bérlőként, ha ideiglenes lakcímed van és érvényes bérleti/szívességi szerződésed és az autó a neveden van. Cégautóra ugyanígy. Olyan nincs, hogy valakinek igényelgetni lehet napokra, hetekre. Logikus is, hogy nem lehet, mert akkor mindenki ezzel élne vissza.

Az, hogy nálad hogy van, az a helyi parkolást kezelő cég honlapján lesz fent részletesen

dec. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos,de ezt inkább személyesen hagyd ki. XD

Ilyen nincs,hogy jön a párom,hagy parkoljon már ingyé,vagy kicsit ócsóbban :)

Vagy bejelented magadhoz a Párodat,vagy a kocsiját átíratjátok a Te nevedre.

dec. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor most 3óránként mikor pihenne az ember azzal kell szórakozni, hogy arrébb álljon? Ez elég hülyén van kitalálva. Bárkihez bámikor mehetnek látogatóba rokonok, barátok stb.mindig 3óránként le kell menni és arrébb állni? Ha fizetni kell igazából az se nagy gond, de 3óránként ezzel senki nem akar foglalkozni a szabadidejében. Eddig nem volt nálunk ez bevezetve.
dec. 3. 11:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell odébb állni,csak rádobni,vagy újraindítani mobilról.
dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3: Miért kellene odébbállni, van 3-4 online parkolási megoldás. Éljetek vele és kész.
dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
dec. 3. 12:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Keres a közelben egy magánparkolót, ahol lehet napokig otthagyni vagy lerakja az autót a városon kívül és tömegközlekedik.

Ez a szabály alapvetően pont a lakók, azaz a te érdekeidet is védi.

dec. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez így nem működik, sajnos.
dec. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!