Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes lenne lecserélnem a...

Érdemes lenne lecserélnem a oktatómat?

Figyelt kérdés

Mosta kezdtem el vezetni tanulni, eddig 4 órát vezettem.

Az oktatóm egy idős férfi, akinek úgy érzem nem igazán van türelme a tanításhoz.

Egy két hiba után dühös lessz és átvált egy flegma, durva stílusba.

Nem nyugtat meg, nem dicsér meg csak azt hallgatom tőle, hogy türelmetlen vagyok meg TEKERJED MÁÁR, NYOMJAD MÁÁR, stb.

Mivel nem kis pénzbe kerül ez az egész így azon gondolkodom, hogy kérek másik oktatót, mert amikor így viselkedik én is idegessé, feszülté válok és egyáltalán nem tudok koncentrálni és egyre többet hibázok.


Nektek milyen oktatótok volt?

Lecserélnétek a helyemben?



dec. 3. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű a csere.

Pont azért engednek meg ilyen hangnemet maguknak, mert a sok középiskolás tini becsicskul nekik.

dec. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Kiégett ember aki unja a kezdőkkel való kínlódást, de már nem tud vagy nem mer egzisztenciát váltani. Ha ennyire utálnám már amit csinálnom kell a megélhetésért, én is kiégett lennék.

Az viszont természetes, hogy te ettől gyengébben teljesítesz, mert feszültebbé válsz. Itt te vagy az áldozata az ő kiégésének, ezért joggal kérhetsz cserét.

Az nem menti a helyzetet, hogy vannak tanulóvezetők akikről lepereg az oktató kekeckedése és az sem, hogy egyszer majd 30-40 év múlva lehet, hogy te fogod valaki életét megkeseríteni kiégéseddel

dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Az enyém is ugyan ilyen idegbeteg f@sszopó g@ci volt. Ugyan így voltam ahogy te. ideges lett már egy apró hiba után is és utána nehezen vagy alig tudtam koncentrálni. Több bukás után váltottam egy nagyon nyugodt fickóra. Néhány óra vétele után pedig hibátlanul vizsgáztam. Ennek már több mint 10éve és azóta folyamatosan vezetek. Tehát mindenképpen válts és utána küld is el a retkes k@rva anyjába, gyakorlatilag ez lenne a megélhetése. Sok sikert!
dec. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Váltás! Kifizetsz egy csomó pénzt! A balkáni stílusú hangnemre gondolom nem vagy vevő.

Például az orvosnál ugyan ez! Havonta 110.000.- megy TB-re! Ha balkáni a stílus már fordulok is meg, rendelőajtó becsuk!

dec. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Nem tudom, mennyi az annyi, de kb. 10ezer lehet, meg még bunkók is veled?? Ez egy szolgáltatás, nem vagy te alárendelt, hanem fizetsz keményen, a minimum, hogy emberként bánnak veled, nem gyagyás kölyökként.

Nekem nagyon türelmes oktatóm volt, már a hangja megnyugtatott, ha beültem. Inkább várnék pár hónapot másik oktatóra, minthogy ezzel a lenéző f.sszal legyek összezárva. Majd jól kirúgják. Lehet, régen ment ez a stílus, de ma már nem.

dec. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóságot ingyen is lehet kapni. Akkor minek fizessek érte?


Csere azonnal és nyugodtan meg lehet mondani pacekba, hogy nem tűröd a seggfejséget.

dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bazaltkaroly ***** válasza:

Csatlakozom a többiekhez. Válts minél előbb, és ne felejtsd el az iskola vezetőjének elmondani ugyanezt. Említsd meg, ha nem kapsz normális oktatót, akkor más iskolát keresel, és másokat is le fogsz beszélni róluk. Ha fontosabb nekik a bevétel, az egójuknál, akkor észhez fog térni.

Nekem is egy ezer éves, türelmetlen, kiabálós oktatóm volt anno, de aztán lebetegedett, és kaptam egy jobbat, ami megváltás volt. Nem is tudom ,hogy mi lett volna, ha az öreg marad végig.

dec. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!