Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől kicsi a végsebességem?

Mitől kicsi a végsebességem?

Figyelt kérdés
Adott egy 2002-es Gilera Runner SP ami 50 köbcentis. Pár hónapja kapott gyári karbit, mivel az előzővel megbízhatatlan volt, illetve a variátor görgők és a szíj is cserélve lett. Egy darabig egész jó volt, majd azt vettem észre hogy 55-60nál nem megy többet max lendületből lejtőn, ami a 80km/h-hoz képest elég szembetűnő volt. Lehetséges hogy görgők koptak, vagy a rugót kéne cserélni? Esetleg valami mas? A szerelő kúrt át? Volt használva szépen de én úgy tudom görgőket szezononként illik cserélni. Nincsenek meg itthon a megfelelő eszközeim hogy hozzáférjek ezért nem tudtam magam kideríteni. Válaszokat előre is köszi

dec. 6. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

" Egy darabig egész jó volt,"

Vidd szerelőhöz mert ahhoz érteni kell.

" Volt használva szépen "

Az miért szép használat ha 80-nal gyilkolod azt a kis libakergető szart ???

" de én úgy tudom görgőket szezononként illik cserélni."

EZt se jól tudod mert nem illemből javítjuk az autót, hanem ha nem jó akkor szakszerűen megkell csinálni.

dec. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!