Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Össze tört az első lökhárító...

Össze tört az első lökhárító Opel C Corsan. Áruházakban alapozott műanyagot lehet venni. Ezt kötelező fényezni? Nekem jó a fekete is, de nap, vagy egyebek miatt lesz baja, pl fakulás?

Figyelt kérdés

dec. 7. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kétféle kapható, alapozott és festés nélküli fekete műanyag. Neked utóbbi kell! Olyat keress, aminél NEM írja, hogy alapozott, csak azt, hogy fekete.
dec. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként rendelni akarod webshopban, vagy valamelyik nagykereskedő cégnél helyben veszed?
dec. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, mégegy kiegészítés. Az "alapozott" ugye akkor kéne, ha felszerelés előtt fényeztetni szeretnéd. A "fekete" meg az, amit festés nélkül hagynak. Idővel kicsit szürkébb lesz, ahogy éri a napfény, de nem tragikus. Szerintem amúgy ami csúnyán tud kinézni, az az, amikor nem egyforma az első és a hátsó. Szóval vagy az elejére lenne jó bontottan keresni használt, de azonos színű lökhárítót, vagy hátulra venni új fényezetlen lököst. Utóbbi esetben aztán a meglévőt el lehet adni, csak kérdés mikor, addig is rakosgatni - vagy használod felemásan, és akkor veszed le, ha jön vevő, stb... Ötlet szintjén. Megvan egyébként, milyen színkódú az autó? Jól gondolom, hogy a hátsó lökhárító fényezett?
dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát eddig webshopban nem találtam fekete színt csak alapozottat. Otthon házilag ezt érdemes lefújni? Igazad van hogy csúnya de fényezés horror árban van...
dec. 8. 22:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Nézd meg a színkódot, próbálj bontottan azonos színűt találni első körben, facebookon is próbáld meg az Opeles csoportokban.

[link]

dec. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Otthon festeni vagy drága, vagy rossz, mármint különösebb felkészültség, eszközök, és rutin nélkül nagyon könnyen brutál csúnya tud lenni, akkor már inkább a sima fekete lökös. Tessék, itt van fekete, látod a fényképeken a különbséget is az alapozotthoz képest, megbízható és olcsó bolt, tudom ajánlani.

[link]

dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha rendesen fényezteted, az magában kb 50 ezer, szóval érdemes lenne első körben ugyanolyan színű bontottat keresni, az lesz a legolcsóbb, ha sikerül találni.
dec. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!