Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az alfa romeók miért megbízhat...

Anonymuska kérdése:

Az alfa romeók miért megbízhatatlanak?

Figyelt kérdés
Tudom hogy azok de részletesebben valaki ke tudná írni hogy mi ennek a technikai háttere a “azért mert szar olasz” válaszokon kívűl?

dec. 9. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mert az egyéb kérdésekben csak a pedálos Merci megbízható!
dec. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kolégámnak volt alfája, nem tudom milyen bajai voltak, de folyton javítgatni kellett.

Nekem csak fiatjaim voltak -ha már a "szar olasz autókról" van szó- nem sokkal jobb volt a véleményem róla.

Persze hasonló tapasztalataim voltak némely francia kocsival is...

Átlovalgoltam német márkákra, majd japánra.

dec. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Azt mondják fontosabb a design mint a megbízhatóság.
dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég sok Alfám volt: 146,156,159, Giulia. Egyikkel sem volt semmi különös probléma,csak pár apróság. Igaz Újonnan vettem, és 150-200ezer km körül el is adtam őket. Az egyik titok a karbantartásban rejlik, a másik pedig az, hogy nem szabad letaposott régi, ismeretlen előéletű példányokat venni. Nagyon kevesen vettek/vesznek új Alfát Mo-n, a legtöbb itthoni Alfa importból származik, az meg lutri.
dec. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmiféle technikai háttér. Manapság már az egész autóipar szinte ugyanazokból a modulokból építi fel a saját logoval ellátott "egyedi" produktumát. Az Alfa esetében pl. ZF (német) a váltó, Bosch az elektronika stb. Régebben még lehetett beszélni a hanyag olasz összeszerelésről, ma már gyakorlatilag szinte mindent robotok végeznek.
dec. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!