Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az Orlen akcióban nyerhetünk...

Az Orlen akcióban nyerhetünk egy Porsche MACANt?

Figyelt kérdés
Egy ottani kutas azt mondta hogy nem lesz nyilvános a sorsolás, nyugodt lehetek hogy annak már meg van a tuti gazdája, tud valaki valamit erről?

dec. 10. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
nyerhetsz, de ennek annyi esélye van mint 3 lábú sünnek a 6 sávoson. Ne éld bele magad!
dec. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanannyira lesz tiszta ez is, mint minden más szerencsejáték.

Sokszor levezették már itt is mások, hogy valójában nem éri meg kockáztatni ilyeneknél a sáros sorsolást, sokszoros bevételt termelnek ezeken az akciókon, mint a nyeremény

dec. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem fogok arra törekedni, hogy csak a nyereményért pluszban tankoljak. De ha már így is, úgy is kellett, a blokkokat feltöltöm. Tulajdonképpen nem kerül semmibe. De abban én sem bízom, hogy bármit is nyernék.
dec. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is tankoltam a 15 ft-ért, és feltöltöttem.
dec. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor lehet részt venni ma éjfélig az akcióban, ha minimum 25 litert tanklosz
dec. 10. 17:06
 6/7 anonim ***** válasza:

"Én is tankoltam a 15 ft-ért..."

Ha az appos kedvezményre gondolsz, sajnos már egy ideje csak 10 Ft. Nem mintha az az 5 Ft a ami árak mellett olyan sokat számítana. De legalább valamennyivel többet adtak, mint a konkurencia. A gesztust értékeltem, amíg volt.

dec. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"nyugodt lehetek hogy annak már meg van a tuti gazdája"


Ezt úgy bírom, amikor egyesek nemhogy sejtik, tudják...


Ez ugyanolyan konteó, mint az ötöslottó, ott is mindenki TUDJA, hogy nem lehet megnyerni.

dec. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!