Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi baja lehet az autómnak?

Mi baja lehet az autómnak?

Figyelt kérdés

Sárgán világít a műszerfalon a motor ikonja, ami a papírja szerint a magas kornyezetszennyezesre hivja fel a figyelmet.


Nem mutatja a pillanatnyi sebességet, viszont a fordulatszámmérő az rendben van.


Nincs visszajelzés az uzemanyagtartalyrol sem, 0-án áll, és a megtehető távolságnál F-t ír. (Mikozben van benne)


Autó beindításától kb. 1percen belül beindul a motor hűtése és brutál hangosan megy a ventilátor.


A motortérben dióhéjat találtam, így valami rágcsálóra gyanakszom.


Aláfeküdtem, de nem találtam semmi elrágott vezetéket vagy bármi nem odaillőt.


Egyéb baja nincs, motorikusan jelenleg más problémát nem tapasztalni, volt használva rövid távon azóta.


Jövőhéten megy szerelőhöz, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy hol és mi okozhat ilyen problémát, esetleg ti tapasztaltatok-e ilyet.


2014-es Opel Corsaról van szó.



dec. 10. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez rágcsáló lesz. Egy motortéri köteg van megrágva, és összezárva pár vezeték. Nagy kaland lesz a javítás neked is, meg a szerelőnek is.
dec. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Valami Elektronikai hiba.
dec. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!