Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rádió- és műszerfalegység...

Rádió- és műszerfalegység csere miatt szólnak műszakin?

Figyelt kérdés

Vettem egy 2006-os kocsit, amiben az eredeti rádió egység ki lett cserélve és a műszerfalegység is az egyel újabb generációba való lett berakva. A rádióról tudtam (látszódott), a műszerfalegységet viszont szerelőnél tudtam meg, képet is mutatott milyen az eredeti.


A kérdés az, hogy ebbe beleköthetnek műszakin?

Most még közel 1 évig van rajta műszaki, illetve emiatt nem vinném vissza a kocsit (magánszemélytől vettem), de ha probléma, akkor műszaki előtt ki kell cserélni az eredetire.


dec. 11. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Eredetiségvizsgán már voltál vele? Ott nem kérdezted? Az itteni szervízben ugyanaz csinálja mindkettőt. Illtve a JSZP-n milyen fotók vannak róla? Mert nekem a komplett műszerfalat is lefotózzák mindig műszakin, meg persze ott az óraállás kérdése is.
dec. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltam, nem mondott semmit aki csinálta. Utána vittem el használtautó vásárlásnál szokásos vezérlés + olaj csere + részletes állapotfelmérésre és mondta a szerelő, akihez járok, hogy ez nem az eredeti.
dec. 11. 14:26
 3/5 anonim ***** válasza:

A rádió semmiképp nem gond.

Ha a műszerfalon minden funkció működik (hibajelzők is, vilagítanak és indítas után elalszanak), km óra állás is az előző adatrögzítésnek megfelelő, akkor nincs gond.

Milyen autó ez egyébként?

dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ford S-Max és minden működik, km óra valós (vagy legalábbis a hivatalosnak megfelelő).
dec. 11. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
És miben más az eredetitől?
dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!