Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen "egyszerűbb" akksit...

Milyen "egyszerűbb" akksit vegyek,öregecske kis benzines Fiat Punto?

Figyelt kérdés

Egy 44Ah-t gondoltam,nyilván nem Varta blue-t.

Az olcsóbbak közül melyik a tartósabb, melyik a felejtős?

Electric power,Banner,Exide,Rocket?

(A töltés tökéletes)


dec. 13. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
29%

Nincs már olyan hogy olcsó, vegyél Exidét .

23000-ért adják és az biztos hogy jó.

dec. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23%
Black power.
dec. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1!

Az Electric P. 18k...az azért jelentősen olcsóbb.

dec. 13. 14:55
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Használható az EP. Az exide nyilván jobb minőséget ígér, az az ár se rossz. Garancia nincs rá, hogy tovább fogja bírni.
dec. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 krwkco ***** válasza:
35%

Én Electric Powert vettem a Fiestába. Amit olvastam róla: kiforrott, normál, de nem elavult technológia. Működik.

Igaz, hogy még csak fél éve van meg.

dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Jó a Banner.
dec. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
A legolcsobbat vedd. Aki elhiszi hogy a kétszer drágább aksi kétszer job az felült a marketing körhintára. Én mindig ár alapján vettem eddig is aksit. Sose volt velük baj
dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
A koreai akksik is jók. A nagy márkákkal sokkal több probléma van. Rocket ilyesmi márkákat nézzél.
dec. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

AZért a 18000 és a 23000 az nem a duplája.

Nekem a Varta meg a Elektric Power 3 évet alig bírt ki, de az Exide meg 8 éves volt.

A kamionokba is csak az Exide az amelyik bírta.

VArta, Bosch, Banner alig bírt 1-1.5 évet.

dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Köszönöm.


Ismerem a Ford Petrányit, Őket én is megtaláltam, de sajnos csak személyes átvétel van már, megszűnt a kiszállításos rendelés. Telefonon is rákérdeztem de sajnos igaz, nem szállítanak ki csak személyes átvétel.


Pécsről meg nem akarnék elmenni egy akkuért oda vissza 450 Km-t autózni.


NyiMisi


Neked is köszönöm.


Ma délelőtt voltam a közeli akkus boltban, rendes és értő szakember volt az eladó, beszélgettünk kicsit. Villamos mérnök végzettségű az emberke. Azt mondta, Exide akkukat nem forgalmaz idéntől, mert az eladott akkuk darabszámához képest százalékosan nagyon sok volt a panasz és garanciális csere.


Banner akkukról azt mondta, jelentősen romlott a minőségük amióta (2 éve) a lengyelországi üzemben gyártják. Varta és Bosch szintén hasonló minőségi visszaesés, rengeteg a garis visszahozatal és csere. Made in Poland ezek is, kivéve a gyári első beszereléseket, azok vagy Made in Germany vagy Made in Italy.


Viszont ajánlott egy márkát, a koreai Rocket akkut. Ja igaz akkor gyári minőségű, nincs különbség a kereskedelmi forgalomba szánt és az autógyártók (KIA/Hyundai...) első beszerelésű akkuk között és eddig egy panasz sem jött vissza hozzá.


Ezt a Rocket akkut ezt most hallom először és nem tudom mennyire megbízható vagy stabil akku lenne.

dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!