Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A lexus miért nem lett annyira...

A lexus miért nem lett annyira népszerű Európában mint a német prémiumok?

Figyelt kérdés
dec. 14. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Öregek veszik
dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Én szerintem is inkább öregek veszik, olyan nagypapás, tipikus idős cégvezetőknek való autó. Anno így volt ez a németeknél is, aztán jöttek bizonyos dizájnerek akiknek az volt a fő szempont hogy a fiatalabbakat is meg tudják fogni a formatervükkel. És látszólag be is vált közel 20 év után.
dec. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Mert sokkal kevésbé megbízhatóbb mint a német.
dec. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Kevésbé teljesítmény orientált márka, és mivel Európában nagyobb az életszínvonal mint mondjuk az USA-ban ezért többen tehetik meg, hogy teljesítmény orientált autót vegyenek, és ne egy lassú de megbízható autót.
dec. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
74%

Az EU eléggé védi a piacait vámokkal autók terén.

Ez mégjobban felnyomta a lexus árát

dec. 15. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Mert a németek effektíve megnyerték a második világháborút. :) Én pl. pont Lexus hibridet néztem a múltkor, hamarabb venném, mint bármely mercit vagy béjemvét.
dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Mondhatjuk azt is, hogy sok japán autó eléggé unalmas. Meg azt is, hogy sok embernek nem fontos a megbízhatóság.
dec. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert teljesen más a dizájnvilága. A Lexus klasszikus japán dizájn ami inkább hi-tech űrhajóra hajaz, nem olyan visszafogott mint a német prémium márkák akiknél inkább az elegancia és/vagy a sportosság dominál. A Lexusból pedig pont ezek hiányoznak, se nem úriemberes se nem sportos.
jan. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!