Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nem ég a féklámpa, a biztosíté...

Nem ég a féklámpa, a biztosítékának nincs foglalata!?

Figyelt kérdés
Előszőr folyamat égett a féklámpa, utána jó lett, végül már meg. Evvel egyidőben a jobboldali helyzetjelzőim sem égnek. Cserétem izzót, aztán féklámpakapcsolót de semmi. Ekkor néztem meg a biztosítéktáblát, és a fent említetteknek a helyükön nincs érintkező, és biztosíték sem volt benne. Valakinek van valami ötlete, hátha megtudom csinálni holnap?

dec. 15. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyilván nem tudod megcsinálni.

Az elektromosság sokall nehezebb , szarabb mint bármi más, mert nem lehet látni legtöbbször a hibát.

Ehhez érteni kell.

dec. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez milyen autó? Ha valami nem túl régi (2000-2005 utáni) ott már jó eséllyel a karosszéria vezérlő kapcsolgatja a lámpákat. Egy szimpla vezeték szakadásnál lehet komplexebb probléma is akár.
dec. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
2000. ford focus. Hát holnap még kicsit jobban szemügyre veszem, aztán marad az autóvillamossági, mert nekem a tudomány itt megállt. :(
dec. 15. 18:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!