Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalomból ideiglenesen...

Forgalomból ideiglenesen kivont autóval közlekedés milyen bírsággal jár?

Figyelt kérdés
Nem szólt a kereskedő, hogy ki van vonva a forgalomból és így jöttem el vele… Érvényes műszaki, biztosítás, autópálya-matrica van az autón.

dec. 18. 04:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Megállítottak?
dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak ha megállítanak.

Amint átíratod már visszahelyeződik.

dec. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az attól függ, ha magyar vagy 50 000 ft, ha kisebbségi akkor elengednek 0 ft.
dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem állított meg rendőr, viszont autópályán jöttem. Ott a kamera nem számít?
dec. 19. 14:06
 5/8 anonim ***** válasza:
A VÉDA elvileg tudja, de nincs rá tuti infó, egyszer már volt ilyen kérdés de a kérdező éltünt nem írta mi lett a vége. Ne fossál szerintem nem lesz semmi, elég gyakori dolog, sokan járnak így autó vásárlása után mégsem lett híre, mindenesetre majd írj ha jön valami.
dec. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5/5 Rendben, fogok írni mindenképpen! Köszi :)
dec. 19. 17:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem gond. Én is úgy hoztam el az enyémet, a kereskedő azt mondta, hogy a tulajdonosváltással vissza helyeződik és addig használhatom amig át nem iratom. Igy is tetttem. Haza felé megállitott a rendőr, igazoltatás, migráns helyzet, ott volt az érvényes adásvételi és simán azt mondta, rendben mehet tovább. Nem szólt hogy gond lenne hogy elvileg ki volt vonva.
dec. 21. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kértétek, hogy írjam meg mi történt.


Nem kaptam büntetést, és minden rendben van. :) Ettől függetlenül azért kérdezze meg mindenki a kereskedőnél, vagy nézze le, hogy forgalomban van-e az autó, hogy ne izguljon a büntetés miatt.

jan. 17. 23:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!