Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nèha rángat az autó ès lomhán...

Nèha rángat az autó ès lomhán vagy darabosan gyorsul, mi baja lehet?

Figyelt kérdés
Olyan problèmam lenne ,hogy 1 ève volt EGR szelep csere ès utánna megszűnt a rángatás(az EGR szelep valami mocsokmód be volt rakodva). A csere óta nem volt vele problèma máig. Viszont amit èszrevettem: Beindítas után egyből útra keltem ès az egèsz utat valami brutális módon szètrangatta az autó majd másnap beindítas után 20 perccek indultam csak el(lefagyott szèlvèdő miatt) ès az autó úgy gyorsult mintha új lenne ,egy darab rángatás nem volt. Szerintetek mi baja lehet ? (1999 opel astra g )

dec. 18. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Beindítas után egyből útra keltem"

Talán hogy mínuszban nem kellene egyből nyúzni szegény kocsit.

dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

1.

Tisztába vagyok vele csak kèsèsben voltam mellesleg nem nyúztam ,direkt "nagypapásan "vezettem ès arra lennèk kíváncsi hogy ez akkor normális dolog egyáltalán vagy nyilván valami hiba is okozhatja ?

dec. 18. 12:31
 3/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Normális.
dec. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Üzemanyagszűrőt mikor cserélted? Nem nagy tétel de csodákra képes, eltömődött szűrő miatt már állt meg ismerős dízel golfja...
jan. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!