Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó eladásnál nem...

Ohej49 kérdése:

Használt autó eladásnál nem rizikós ha autótveszek.eu, autótveszek.hu stb, autó kereskedővel veszem fel a kapcsolatott, annak tudatában, hogy 10-20%-kal kevesebbet kapok a reálisnál? félek nehogy tesók legyenek vevők.

Figyelt kérdés

#Autót veszek
dec. 20. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld facebook marketplacen eladni.

Ott a tesókákat ki tudod szűrni adatlap alapján.

Ami meg alap, hogy ha megnézik az autót sose a házad elé hívjad őket, hanem valami nyilvános kamerás helyre (benzinkút, áruház parkoló).

Sajnos ha nincs nagy értéke már az autódnak (500e alatt) és fertőzött helyen laksz, nagy valószínűséggel le leszel tesózva.

dec. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

#1

Már ott is nehéz, tartanak rá "normális" adatlapot sokszor, ami nem gyanús. Ahogy telefonon is már sokszor nem a tesó telefonál, hanem valami értelmesen beszélő ismerős (nagyon sokszor nő), mondja, hogy jön aztán 3 tesó száll ki a zőcséges merciből, cégnévre üzembentartóival...


A biztos az amit később írtál, nem házhoz hívni őket hanem nyilvános helyre és legalább ketten menni. Aztán ha olyanok akkor addig próbaút sincs, amíg le nem tették a teljes vételárat. Úgysem fogják. Ha meg agresszívak vagy fenyegetőznek be kell ülni egy szó nélkül a kocsiba és hazamenni.

dec. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én legközelebb amint meglátom őket elhajtok, nem érdekel mennyit utaztam (ha vásárolni akarok).

Legutóbb 120 kmt (plusz vissza ennyi) utaztam és egy kölcsönkért autót akartak rámsózni. Az autóban annyi benzin volt hogy épphogycsak a próbakörre el lehetett vinni.

dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a vállaszokat, hasonló reagálásokra számítottam, úgy néz ki, hogy az autóbizniszt a tesók uralják< főképpen az olcsóbb kocsiknál.
dec. 20. 15:55
 5/5 mindentudó99 ***** válasza:
Árultam itthonról. Egy kis értékű kocsit . Egy kivétellel mind cigány volt sz érdeklődő. Nem öröm ez egyiknek eladtam
dec. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!