Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen 2.0 PDTDI bmp...

Volkswagen 2.0 PDTDI bmp motorkódos passat b6- Menet közben narancssárgán villogott az izzítás jelző lámpa. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Mentem az autóval városban és egyszercsak villogni kezdett az izzítás jelző. Menet közben nem tapasztaltam semmit sem, minden jó volt. Eljutottam a célomig és a leállításig villogott is(kb villogó izzítással 3km-t mentem). Utána mikor végeztem a dolgommal, elindultam az autószerelőhöz de ahogy beindítottam, már nem villogott, és a szerelőnél se villogott. Azt mondta, nem lehet kiolvasni a hibát mivel nem villog jelenleg.


Mi a fene lehetett ez?

Ezzel a jelenséggel, lehet közlekedni?

Mik a tapasztalatotok ezzel kapcsolatban?


Jelenleg jól működik.



dec. 22. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Általános hibajelzés.


Ki kell olvasni olyan helyen, ahol értenek a Volkswagenhez.

dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még én is ki tudok olvasni tárolt hibakódokat a gagyi olvasómmal.

Valami befecskendezési hiba lesz, hibás érzékelő miatt talán.

dec. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jól értem, akkor eltárolta a hibát? És akkor utólag kilehet olvasni?
dec. 23. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezeknél az izzítás visszajelző egy általános hibajelző. Ennyi infó alapján nettó hülyeség találgatni. Keress egy normális szerelőt, aki kiolvassa hibatárolót, benne lesz mi a gond. Számtalan olyan hibalehetőség van, ami bejelez, mert éppen egy fals értéket kap valahonnan. Aztán újraindításkor már nem érzékeli a hibás értéket, így nem dobja a hibát, de elő fog jönni újra és egyre gyakrabban
dec. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!