Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a jobb választás egy...

Melyik a jobb választás egy Ford Fiesta 2009-es vagy Honda Civic 2007-es?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



dec. 25. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Civic egyértelműen jobb autó, persze karbantartás számít főleg. Viszont a Fiesta szerintem jobban néz ki. Majd te eldöntöd mi a fontos.
dec. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

vagy esetleg egy Suzuki???


[link]


[link]

dec. 25. 18:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Azt írd le mi a fontos. Megbízhatóság japán, legolcsóbb fenntartás Suzukik, szép, dinamikus, kellemes futómű Ford, legjobb minőség ezek közül Honda. Suzukik közül pedig a méret alapján válassz, ha arra esik a választás, mert mindkettő jó típus.
dec. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
fontos a megbízhatóság számomra! a Ford Fiesta viszont mind külsőleg , mind belsőleg nagyon megfogott! viszont, ha jól néztem a jellemzőket a Suzuki Swift-ben több extra van, ami mind hasznos pl.: esp
dec. 25. 19:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Kényelem és szépség fontosabb vagy a megbízhatóság és az olcsó fenntartás? Ezt kell eldönteni.
dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igazából ez a Fiesta generáció IS megbízható gép, csak azt nem értem kérdező, hogy mi fogott meg egy teljesen hétköznapi kisautó formájában, mint ez a Fiesta generáció is? Belesimul teljesen a tucat autók tömegébe, ld pl G Astra vagy a Golf generációk. A vasaló Swift van olyan dizájnos megjelenésű.
dec. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
S a vasaló Swift még áramvonalasabb is, nem olyan nyomott, döntött a szélvédője. Nem olyan "nyominger" forma....
dec. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
UI belül a legkevésbé esztétikus a Fiesta, avval az igénytelen felső műszerfal borítással, az enyém olyan takony zöld, mintha oda okadtak volna. A műszerek sem tetszenek, az a középkonzol rész amin a klíma meg szellőzés gombjai vannak, az meg különösen elcseszett.
dec. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A Fordok audio rendszere meg híresen xar, kotla, egy akksicsere után kód kell neki, hogy újra be lehessen üzemelni, nem lehet beállítani egyes rádió állomásokat és így tovább.
dec. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Honda összességében valamennyivel tartósabb technika de ez nagyon a kínálat alja,inkább 2 millió vagy afelett mennek az UFO-k és az alkatrészárak is tudnak elég húzósal lenni,a Fiestához biztosan olcsóbbak.Személyes tapasztalatom nincs a Forddal de a motor úgy tudom rendben van szóval ha amúgy is az tetszik inkább vegyed azt.

Ez a Civic az egyedi dizájn,praktikum és jó hírnév miatt eléggé túlárazott,ha egy alap A-ból B-be elmenős autó kell nem a legjobb döntés mert elég sok kisebb idegesítő típushibája van,futómű elég kemény meg ahogy írtam jó àrai vannak az alkatrészeknek.

dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!