Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy a bánatba van az, hogy...

Hogy a bánatba van az, hogy szar a Renault, Citroen, pezsó, Fiat. No, de aki egyszer vesz egy ilyen autót, az továbbra nem vesz más tipust?

Figyelt kérdés
dec. 27. 18:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Mert amikor jól működnek, akkor nagyon jó velük menni. Kényelmes, sofőr orientált autók. Olcsó megvenni, néha van velük probléma, de általában kicsi. Azért én olyanokat is látok itt-ott, akik meg azt mondják soha többet, mert szívtak vele. Az is valószínű az előző trehány tulajdonos miatt.
dec. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Akinek bejön valami, az onnantól nem vesz mást. Akinek nem jön be valami, az soha többet nem vesz olyat. Ez minden márkára igaz.


Az ilyen egyszeri tulajok szavaira azért nem szabad adni, mert egyszeri tulajok. Egyetlen darabot ismernek. Egyetlen darab nem mérvadó. Múltkor is volt itt valaki, nem tudom már milyen autója volt és nagyon védte, hogy ú az nagyon jó autó, soha semmi baj nincsen vele. Aztán kiderült, hogy 70 ezer kilométer volt az autóban, mikor megvette és 75 ezer, amikor ezt írta. Egy relatív keveset futott darabról van szó és alig 5000 kilométert rakott bele, ez semmi. Ez nulla. Ennyiből nem lehet megítélni egy autót. De az elfogult tulajok már csak ilyenek.

dec. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
volt renóm.. most csupa japánom van inkább. :D :D :D
dec. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Volt pár renault a háznál, most is van, mindegyik vagy újonan, vagy újszerűen került ide. De a mostani az utolsó, ide többet renault be nem teszi a lábát.
dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
53%
4-es! [link] :)
dec. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lilluci27 ***** válasza:
68%
Nekem is volt citroenem, egyszer, azóta eszembe nem jut ilyet venni.
dec. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Sokaknál van egy olyan, hogy ha már úgyis minden sz/r és csak sz/rra van pénzük, akor legalább ugyanaz a sz/r legyen, mert ismeri a márkát, ismeri a szerelőt, fórumot, stb ahol meg tudja oldani a gondjait. Ez teljesen komoly, nem egy ilyen embert ismerek
dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Fiat van és az is volt mindig. Mivel ugyanúgy épülnek fel a kezelőszervek és azt tanultam meg így ez mellett maradtam. Nem, nem azért mert nem tudnék másikat megtanulni hanem azért mert nekem ez kényelmes. Vannak céges suzukik újabbak és valahogy mindig szívesebben ülök vissza a sajátomba.


Következő dolog hogy különösebb baj nem volt vele soha ami azért jött volna elő mert rossz motorja vagy felépítése van. Bőven kellett már költenem rá most 370 ezer kilométernél csakhogy cserébe bárhova elindulok vele. Nem rég mondták hogy 15 éves létére úgy néz ki mintha 5 éves lenne.

dec. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez fiat linea 8as?
dec. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 Bravo. A rovarszem lámpás.
dec. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!