Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Nissan egy alacsonyabb...

A Nissan egy alacsonyabb presztízsű kategória mint egy Toyota vagy Honda?

Figyelt kérdés
Nem nem a GT-R-re gondolunk hanem a hétköznapi autóikra, akkor nincsenek sem minőségben sem presztízsben egy Toyotával vagy Hondával? Inkább a Suzuki szintje?

dec. 30. 13:12
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
45%

A Toyota az egyik legjobb minőségű autó a piacon, e három közül a Toyota áll legmagasabban.


Alatta van a Honda, a motorjaik majdnem kivétel nélkül zseniálisak, viszont úgy tudnak rohadni mint a disznó, legalábbis régebben így volt úgy kb. 2010 körülig biztos, az annál újabb modellekkel nem igazán találkoztam még, szóval nem ítélkezem róluk.


Aztán itt a következő szint...


Még eggyel lejjebb...


Még egy kicsit...


Még...


Már majdnem ott vagyunk...


Itt is vagyunk. Ja, nem, bocsi, elnéztem az emeletet, még eggyel lejjebb.


Na, ITT van a Nissan. Ami már régóta nem japán, hanem ocsmány szar Renault.

dec. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
#1 Valahogy én is így tippeltem, a távol-keleti Trabant.
dec. 30. 13:22
 3/30 anonim ***** válasza:
63%
De 1-es miért, maga a Renault ennyire xar márka szerinted, főleg az "igazi" japánokkal összehasonlítva? Vagy mi konkrétan a baj evvel a több, mint 100 éves múltra visszatekintő, patinás, igencsak népszerű márkával? Amelynek vannak igen is megbízható modelljei.
dec. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
36%
#3 Relatív, hogy mi "megbízható". Számomra a megbízhatóság nem azt jelenti, amit a Renault nyújt.
dec. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
55%
#3 Patinás megbízható márka, aztán a minden kollega sírja vissza a vag tdi-ket mióta átálltunk tce-re😆
dec. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
86%
A presztízs nem itt kezdődik, ezek filléres népautók.
dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
28%

Nem, ezek nagyjából ugyanazt a kategóriát képviselik.

Talán a Honda egy hajszállal van a többi felett.

dec. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 hypno ***** válasza:
61%
Ez az A vs. B dolog csak egy szokásos hitvita, ahol mindenki a maga lovát dícséri és/vagy saját tapasztalat hiányában azt szajkózza amit többször hall.
dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
17%

#8 #1-es vagyok: nem volt sem japánom, sem franciám soha, így az elfogultság szerintem kizárható.


Mások történeteire szintén nem építem a saját véleményemet, hiszen én pont az az ember vagyok, aki már milliószor leírta és még milliószor le is fogja írni, hogy az, hogy neked volt egy vagy két ilyen márkájú autód, amikkel éppen nem volt probléma, az nem azt jelenti, hogy összességében megbízható. Fordítva is igaz, egy-két rossz tapasztalat nem azt jelenti, hogy szar az egész. Úgyhogy nem, nem azt szajkózom, amit másoktól hallok, sőt, egyenesen le is szarom, amit mások mondanak, mert 99%-uk véleménye az alacsony mintaszám és hozzáértés hiánya miatt irreleváns és használhatatlan. Ezt is kizárhatjuk.


Az én véleményem kizárólag a saját tapasztalataimon alapul, amit az évek során saját magam összeszedtem.


Nem várom el, hogy bárki egyetértsen velem, mert nem hittérítő vagyok. Mindenki azt gondol, amit szeretne, joga van hozzá. Amit írok, azt azért írom, mert kérdezték, nem pedig azért, hogy bárkit meggyőzzek. De azt kikérem magamnak, ha a tapasztalataimat így meghazudtolják, mint ahogy te. Itt nem én vagyok az, aki arra építi a véleményét, hogy tegnap vett egy rönót és még nem ment benne tönkre semmi. És nem én vagyok az sem, aki a totalcar videóira veri és azon keresztül akar szakértő lenni, ahol azt sem tudják mit beszélnek.

dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 hypno ***** válasza:
56%

#9


"Az én véleményem kizárólag a saját tapasztalataimon alapul, amit az évek során saját magam összeszedtem."


Na akkor mesélj!

Milyen az a saját tapasztalaton alapuló vélemény, amit úgy alakítottál ki, hogy sem francia sem japán autód nem volt, de azért tűpontosan jólmegaszondod, hogy a Renault egy ocsmány szar, a Nissan kb a béka valaga körül van, mert már Renault, és a Toyota az egyik legjobb minőség?

dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!