Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb 50-es supermoto?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni 200-250.000-ért egy supermotot csak nem tudom milyet derbi sendát néztek ki azokról véleményt irnatok?

jan. 1. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik se nagyon rossz alapjában véve. Arra koncentrálj inkább hogy amit veszel motor az jó állapotba legyen! Derbibe 2006 előtt azt hiszem ebs blokk van, utána d50b0 és talán apriliaban is. Az összes rieju, motorhispania,cpi,generic,beta vagy hasonló általában am6 blokk amit azért szoktak kifogásolni mert sok az üres
jan. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ahogy az 1-es hozzászóló is írta, ez mind egykutya, mert a Minarellitől veszik a blokkot, legyen az AM6, D50B,(Ez utóbbi van az SX/RX Apriliában is) és a körítésben se nagyon vannak eltérések. Saját tapasztalatom, hogy ha pasztázás nyomait látod a blokkon, akkor azt kerüld el, mert csak belekókányoltak, meg én inkább a tuningmenteset és működő különolajzásost preferálom.

Viszont az ár alapján ezt már szerintem kérdezted, és akkor is le lett írva, hogy annyiért nem fogsz kapni.

jan. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pedig simán kaphatna. Én pár éve vettem 200-ért a riejumat és most se hiszem hogy 250nel többet ér. Pedig egész jó állapotban van
jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3 Tudsz hirdetést is mutatni, amit te is megvennél és 200 ezerért adják? Csak mert se hahun, se jófogáson nincs ennyiért. 250-ért van a legolcsóbb, de az is azért foglalkozós, és ezekre könnyen rálehet locsolni 100 ezret.

Marketplace-n találtam olcsóbban, de azok elég hulladékok.

jan. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyémet jövőre 250 ezerért terveztem eladni de nem vagyok biztos hogy annyiba el fog menni. 3-as vagyok
jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5 Szerintem ez állapot és keresletfüggő, de nekem úgy tűnik, hogy van kereslet az ilyen motorokra, főleg ilyen üzemanyagárak mellett. Tavaly én is ezért vettem a 2008-as SX50-es Apriliámat, hogy ha lehet akkor spóroljak a munkábajáráson, meg azért van más előnye is városban. Viszont láttam olyan hirdetést is, hogy ilyen jellegű 50-es motorokat vennének. De én ezt 350-ért vettem, és még így is ráköltöttem egy csomó pénzt.
jan. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok én szerintem azért mert mindenki a legszebb újabb apriliakat akarja ami 300-350 ezer. Aztán megveszik és kiderül hogy vagy marad viszonylag szar vagy 50-100 ezer es olyan lesz mint egy 250 ezres régebbi és csúnyább rieju
jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!