Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kis gokartszerű autókat...

Kis gokartszerű autókat szeretitek jobban vagy a nagy traktor hangú dízeleket?

Figyelt kérdés
jan. 1. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Kis benzines autók(pl. Lupo, Ignis, Smart, Mini stb.)
Nagy dízel traktorok(pl. Passat, 1.9 tádé, stb.)
17 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a nagy dízel az inkább az E osztály, 5-ös BMW kategóriája 3 literes dízellel.
jan. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%

A kis autokat nem szeretem. Az elso autom nagyobb volt mint egy Lupo de meg igy is nagyon kicsi volt. Akkor megfelelt mert egyedul ultem benne szinte mindig de ma mar legalabb Astra, Focus meretu autot veszek.

A dizel is megfelelne nekem de a legnagyobb problemam a hasznalt dizelekkel hogy a vilag osszes kilometere benne van. Nem lehet valos keveset futott hasznalt dizel autot talalni. Benzinesbol meg ki lehet fogni egy olyat ami masodik autonak volt hasznalva vagy nyugdijasoke volt de dizelbol szinte lehetetlen.

jan. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Kicsiben is van traktor, meg nagyban is van pici varrógép motor :D
jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

A modern közös szkettőstömegű lendkerékkel szerelt Diesel-motoroknak már nincs traktorhangja, csak jó nyomatéka.

Viszont mióta hibridbe ültem át, azt még jobban szeretem, különösen, amikor elektromos módban hangtalanul suhan.

jan. 2. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Vezetni jobban szeretem a kis autókat, de utazni viszont kényelmesebb, csendesebb autóban jó. A kicsi autók általában városi közlekedésre vannak optimalizálva. TSI Octaviát hajtok, ez számomra az arany középút. Nem traktor, de mégis takarékos, és nem probléma vele egy külföldi nyaralás.
jan. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Két autóm van, egyik egy öreg dízel, másik egy kis fűnyíró.

Hát kb a kettőt kéne vegyíteni, el kellene adnom valamelyiket, de fix, hogy megbánom...

Az öreg dízel, akármit csinálok vele, 4 liter fogyasztás.

Kis benzines szar meg katalizátor, lambdaszondák, millió érzékelő...

jan. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Vajon mit érezhet a kérdező, hogy nem jött össze a dízelhiszti XD
jan. 2. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A hármas jól írja. Amúgy mind kettő van előnye/hátránya és létjogusultsága. Persze minél újabb egy autó több az érzékelő/elektronika. Jelenleg biztosan marad az alsó közép kategóriás méret/benzin euro 4el.
jan. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebből a kettőből lehet választani akkor inkább a bálnatraktor. De amúgy meg a normál kompakt meretű erős benzinest valasztanám
jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Az autó kasznija a célhoz mérten, a motor pedig 2,4 litertől fölfele, sor 5 sor 6 vagy V6. Az hogy benzin vagy dízel, szintén a céltól függ. Nem szeretem a 4 hengeres motorokat, a legtöbb széria 4 hengeres motor egyszerűen unalmas és gyenge. Amelyik meg még is megy az kevésbé megbízható vagy 6-7 ezres fordulaton ad számomra kielégítő teljesítményt.
jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!