Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az rendben van ha egy nepper...

Az rendben van ha egy nepper átvállalja a teljes autó átírással kapcsolatos teendőket?

Figyelt kérdés

És minden további hivatalos dolgot lerendez...

Nincs mitől felni ilyenkor? Esetleg átverne valamivel amíg nem vagyok ott?


jan. 2. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, de valószínűleg hozzácsap egy kisebb összeget cserébe.
jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok kereskedés illetve nepper csinálja ezt, szerintem nincs mitől félni. Nekem is így csinálták két autómnál is és minden hivatalos sohasem volt baj az okmányokkal. Sok kereskedő/kereskedés csinálja ezt egyfajta vevőcsalogatóként is, így mindenki jól jár, ők el tudják adni az autót a vevőnek pedig nem kell rohangálni a papírok után.
jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nemaRendőrség ***** válasza:
100%

Nem is mennék olyan kereskedőhöz ahol ezt nem csinálják.


Ez az egy értelme van a kereskedőnek, hogy ő elbohóckodik az eredetiségivel, az okmányirodával és ha úgy alkudtok meg akkor a műszakival is.

jan. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell ide már több válasz, de ha már itt vagyok: kb minden kereskedő ezt csinálja, nyilván van egy díj amit felszámítanak érte, így keresnek még egy kis zsebpénzt, cserébe nem neked kell rohangálni az eredetvizsgára meg a kormányablakba.
jan. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!